2019 оны 01 дүгээр сарын 21-ний өдөр Даваа ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Бямбасүрэн
|
Эрдэнэт текс ХХК |
Натурал текстайл ҮЭХ |
М.Ганзориг Р.Нямцэрэн |
09:00 № 106 |
|
2 |
Б.Бямбасүрэн
|
Эрдэнэт хивс |
Натурал текстайл ҮЭХ |
М.Ганзориг Р.Нямцэрэн |
14:00 № 106 |
|
3 |
Б.Бямбасүрэн
|
Атарсайхан |
Жаргалант сумын Бүрэн дунд сургууль |
Я.Эрдэнэчимэг |
15:30 № 106 |
|
4 |
Б.Бямбасүрэн
|
Эрдэнэт үйлдвэр ХХК |
Дуламсүрэн |
|
08:00 № 103 |
|
5 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Г.Даваа, Н.Дарам нар |
МАНЗАХ Баатар холбоо |
|
09:00 № 103 |
|
6 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Ч.Мижиддорж |
|
|
10:30 № 103 |
|
7 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Одонтуяа |
М.эрдэнэбаяр |
|
14:00 № 103 |
|
8 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Эрдэнэчулуун |
Эрдэнэт үйлдвэр ХХК |
М.Ганзориг |
15:30 № 103 |
|
9 |
Б.Хишигдаваа |
Ц.Сэмжид |
|
|
08:00 № 106 |
|
2019 оны 01 дүгээр сарын 22-ны өдөр Мягмар ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Бямбасүрэн
|
Даваасамбуу |
Эрдэнэт үйлдвэр ХХК |
Р.Нямцэрэн |
09:00 № 106 |
|
2 |
Б.Бямбасүрэн
|
Баяр |
Эрхэт трейд ХХК |
Д.Оюунчимэг |
14:00 № 106 |
|
3 |
Б.Бямбасүрэн
|
Сайнням |
Уранзаяа |
|
11:00 № 106 |
|
4 |
Б.Бямбасүрэн
|
Цогзолмаа |
Баатарзориг |
Х.Оюунбат |
08:00 № 106 |
|
5 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Тэмүүлэн |
Хулан |
М.Ганзориг Энхсаруул |
14:00 № 103 |
|
6 |
Б.Хишигдаваа
|
Ц.Золзаяа |
Г.Жавхлан |
|
15:30 № 106 |
|
7 |
Р.Үүрийнтуяа Б.Дэлгэрцэцэг Б.Хишигдаваа |
Ө.Ууганжаргал |
Ё.Сүнжидмаа |
М.Ганзориг Ж.Сангичмаа |
08:00 № 103 Гомдол хэлэлцэх |
|
8 |
Б.Хишигдаваа Б.Дэлгэрцэцэг Р.Үүрийнтуяа |
Чимгээ |
Ё.Сүнжидмаа |
М.Ганзориг Ж.Сангичмаа |
08:30 № 103 Гомдол хэлэлцэх |
|
9 |
Б.Бямбасүрэн |
Оюунбилэг |
Ууганбаяр |
О.Сарантуул |
15:30 № 103 |
|
2019 оны 01 дүгээр сарын 23-ны өдөр Лхагва ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Бямбасүрэн
|
Мөнхжаргал |
Сэргэлэн |
Д.Оюунчимэг |
09:00 № 106 |
|
2 |
Р.Үүрийнтуяа
|
Орхон инжеринг ХХК |
Натурал текстайл ҮЭХ |
Р.Нямцэрэн М.Ганзориг |
09:00 № 103 |
|
3 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Л.Жаргал нар |
Д.Болор-Эрдэнэ |
М.Ганзориг Х.Оюунбат Шинэжаргал |
14:00 № 103 |
|
4 |
Б.Дэлгэрцэцэг Р.Үүрийнтуяа Б.Бямбасүрэн |
Г.Даваасүрэн |
Н.Энхтайван |
|
16:00 № 106 |
|
5 |
Б.Хишигдаваа |
Хоршихуй ХЗХ |
Ж.Золжаргал |
|
14:00 № 103 |
|
6 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Баяраа |
О.Зандан |
|
10:30 № 103 |
|
2019 оны 01 дүгээр сарын 24-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Р.Үүрийнтуяа |
Б.Энхдөлгөөн |
Ариунболд |
|
14:00 № 103 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
3 |
Р.Үүрийнтуяа |
Анужин |
Ариунаа |
Х.Оюунбат М.Мэндбаяр |
11:00 № 103 |
|
4 |
Р.Үүрийнтуяа |
Д.Энхтайван |
|
|
08:30 № 103 |
|
5 |
Р.Үүрийнтуяа |
Д.Цэрэннадмид |
|
|
08:00 № 103 |
|
6 |
Р.Үүрийнтуяа |
Тариалан эрхлэлтийг дэмжих сан |
Эрдэнэт фүүдс ХХК |
|
09:00 № 103 |
|
7 |
Р.Үүрийнтуяа |
Л.Оюунчимэг |
|
|
15:00 № 103 |
|
8 |
Б.Хишигдаваа Б.Бямбасүрэн Б.Дэлгэрцэцэг |
Уранцэцэг |
Билэгдэмбэрэл |
Ц.Энхтуяа Найдан |
09:00 № 106 |
|
9 |
Р.Үүрийнтуяа |
Элбэгдүүрэн |
|
|
10:00 № 103 |
|
10 |
Б.Бямбасүрэн
|
Нарангэрэл |
|
|
14:30 № 106 |
|
11 |
Б.Бямбасүрэн
|
Д.Сэргэлэн |
|
|
14:00 № 106 |
|
12 |
Б.Бямбасүрэн
|
Хатанбаатар |
|
|
15:00 № 106 |
|
13 |
Б.Бямбасүрэн
|
Оюун-Эрдэнэ |
Энхбаяр |
|
15:30 № 106 Хаалттай |
|
2019 оны 01 дүгээр сарын 25-ны өдөр Баасан ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Р.Үүрийнтуяа |
Ц.Нямсүрэн |
С.Лхагвасүрэн |
Ж.Нямаа Д.Оюунчимэг |
10:00 № 103 |
|
2 |
Р.Үүрийнтуяа |
М.Оюунчимэг |
|
|
09:00 № 103 |
|
3 |
Р.Үүрийнтуяа |
Энхтөр |
|
|
09:30 № 103 |
|
4 |
Р.Үүрийнтуяа |
Т.Оюунжаргал |
|
|
08:30 № 103 |
|
5 |
Р.Үүрийнтуяа |
Б.Бат-Эрдэнэ |
|
|
08:00 № 103 |
|
6 |
Р.Үүрийнтуяа |
С.Цэвэгжав |
|
Б.Дашням Ц.Монгол Ж.Нямаа |
14:00 № 103 |
|
7 |
Р.Үүрийнтуяа |
Ягаан |
Гэрэлмаа |
Д.Оюунчимэг О.Сарантуул |
15:00 № 103 |
|
8 |
Р.Үүрийнтуяа |
Б.Самбуу |
|
|
11:00 № 103 |
|
9 |
Р.Үүрийнтуяа |
Өлзийбаяр |
|
|
11:30 № 103 |
|
10 |
Б.Бямбасүрэн |
Батжаргал |
Эрдэнэбаяр |
Гүрбадам |
10:00 № 106 |
|
11 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Байгалмаа |
Гуулин шонхор ХХК |
Ж.Нямаа |
10:00 № 107 |
|
12 |
Б.Бямбасүрэн |
Мөнхийн эрхий ББСБ |
Хоёр мөнх зул ХХК |
М.Ганзориг Нандин-Эрдэнэ Төрбат |
14:00 № 106 |
|
Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Ө.ЕСҮХЭЙ
Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn
Хайлт
Мэдээ, мэдээлэл
Фэйсбүүк
Цаг агаар
Статистик
2020-03-16-ний өдрөөс хойш.
- 1 Онлайн
- 34 Өнөөдөр
- 34 Өчигдөр
- 214 Долоо хоногт
- 2148 Сүүлийн сард
- 79982 Нийт хандалт