2019 оны 04 дүгээр сарын 15-ний өдөр Даваа ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Хишигдаваа |
Ж.Энхбаяр |
Унага цэцэрлэг |
Х.Оюунбат С.Оюунцэцэг |
14:00 №106 |
|
2 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Баяраа |
ЭТҮйлдвэр |
Д.Оюунчимэг |
9:00 №106 |
|
3 |
Б.Бямбасүрэн |
Б.Санжаадорж |
З.Солонго |
|
14:00 №103 |
|
4 |
Б.Хишигдаваа
|
“Өнөр” СӨХ |
Д.Нямбат |
М.Ганзориг |
11:00 №106 |
|
5 |
Л.Ариунцэцэг |
М.Отгонсүрэн |
|
|
08:00 №103 |
|
6 |
Л.Ариунцэцэг |
Н.Энхцэцэг |
|
|
08:40 №103 |
|
7 |
Л.Ариунцэцэг |
О.Мэргэнсанаа |
|
Д.Оюунчимэг |
08:20 №103 |
|
8 |
Л.Ариунцэцэг |
Н.Бадамцэцэг |
|
|
09.00 №103 |
|
9 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
П.Энхбат |
Б.Баярчимэг |
О.Сарантуул Т.Урангэрэл |
08:30 №107 |
|
10 |
Б.Дэлгэрцэцэг Л.Ариунцэцэг Б.Хишигдаваа |
Д.Бурмаа |
А.Эрдэнэбаяр |
Гомдол |
16:30 №107 |
|
11 |
Б.Дэлгэрцэцэг
|
И.Болд |
|
|
10:30 №103 |
|
12 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Н.Должинсүрэн |
|
|
|
|
13 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Ц.Уранчимэг |
|
|
11:00 №103 |
|
14 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Хишигбат |
Т.Түвшинжаргал |
|
15:00 №103 |
|
15 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Н.Ганхуяг |
Г.Туул, Н.Энхтөр |
|
14:00 №107 |
|
2019 оны 04 дүгээр сарын 16-ны өдөр Мягмар ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Хишигдаваа Л.Ариунцэцэг Б.Дэлгэрцэцэг |
Говь сүмбэр аймгийн ИТХ-ын дарга |
Д.Тамир |
|
16:00 №106 |
|
2 |
Б.Хишигдаваа Л.Ариунцэцэг Б.Дэлгэрцэцэг
|
Ж.Оюунтунгалаг
|
Э.Билэгдэмбэрэл
|
П.Ган-Очир Ц.Энхтуяа |
09:00 №106 |
|
3 |
Б.Хишигдаваа
|
Б.Лхамсүрэн |
Д.Цэвэлноров |
|
10:30 №106 |
|
4 |
Б.Хишигдаваа |
Бочаров Г.Е |
“Эрдэнэт үйлдвэр” ХХК |
|
14:00 №106 |
|
5 |
Б.Бямбасүрэн |
ЖИ мобайл |
Ө.Отгонбаяр |
|
08:30 №103 |
|
6 |
Б.Бямбасүрэн |
ХХҮГазар |
С.Жүгдэрдэмбэрэл |
|
09:00 №103 |
|
7 |
Б.Бямбасүрэн |
ЭДЦС ТӨХК |
Хас импе
кс ХХК |
|
10:00 №103 |
|
8 |
Б.Бямбасүрэн |
Л.Алимаа |
|
|
08:00 №103 |
|
9 |
Б.Хишигдаваа |
Ч.Оюунцэцэг |
|
|
08:00 №106 |
|
10 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Ө.Алтанцэцэг |
Т.Мөнгөн-Эрдэнэ |
|
14:00 №103 |
|
11 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Б.Цэндсүрэн |
С.Мягмар |
|
15:00 №103 |
|
12 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Эгшиглэн Солом |
Т.Цогзолдулам |
|
11:00 №103 |
|
2019 оны 04 дүгээр сарын 17-ны өдөр Лхагва ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Хишигдаваа |
Орхон аймгийн ХХҮГ |
Я.Ууганбаяр |
|
14:00 №106 |
|
2 |
Б.Хишигдаваа |
Хаан банк ОРхон салбар |
З.Лхагва-Очир нар |
|
09:00 №106 |
|
3 |
Б.Хишигдаваа |
Хаан банк Орхон салбар |
Ж.Оюун-Эрдэнэ нар |
|
10:30 №106 |
|
4 |
Л.Ариунцэцэг |
Б.Сарангуа |
Э.Баасанхүү |
|
10:30 №103 |
|
5 |
Л.Ариунцэцэг |
ХХҮГ |
|
Ч.Баярбат |
08:00 №103 |
|
6 |
Л.Ариунцэцэг |
Э.Анхбаяр |
Ч.Маралмаа |
О.Сарантуул |
14:00 №103 |
|
7 |
Л.Ариунцэцэг |
Ц.Наранцэцэг |
|
|
15:30 №103 |
|
8 |
Л.Ариунцэцэг |
Орхон аймгийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар |
|
Ч.Баярбат |
08:20 №103 |
|
9 |
Л.Ариунцэцэг |
Орхон аймгийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар |
|
Ч.Баярбат |
08:40 №103 |
|
2019 оны 04 дүгээр сарын 18-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Хишигдаваа
|
Ж.Эрдэнэтуяа |
|
|
08:30 №106 |
|
2 |
Б.Хишигдаваа |
Ж.Жаргалсайхан |
|
|
09:00 №106 |
|
3 |
Б.Хишигдаваа |
Г.Мөнхзаяа |
Н.Төрбилэг |
хаалттай |
09:30 №106 |
|
4 |
Б.Бямбасүрэн |
Хаан банк |
Н.Гантулга нар |
|
14:00 №103 |
|
5 |
Б.Бямбасүрэн |
ХХҮГ |
Ч.Пүрэвбаатар |
|
15:00 №103 |
|
6 |
Б.Бямбасүрэн |
Ч.Баяраа |
|
|
16:00 №103 |
|
7 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Орхон аймгийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар |
Б.Энхбат |
|
09:00 №103 |
|
8 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Орхон аймгийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар |
П.Эрдэнэ-Очир |
|
10:00 №103 |
|
9 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Орхон аймгийн Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газар |
Д.Даранрагчаа |
|
11:00 №103 |
|
2019 оны 04 дүгээр сарын 19-ний өдөр Баасан ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Бямбасүрэн
|
Их хаадын цуваа ХХК |
Амартунгалаг |
|
14:30 №106 |
|
2 |
Б.Бямбасүрэн |
110-р анги |
Жамсранжав |
|
15:30 №106 |
|
3 |
Б.Бямбасүрэн |
Д.Дариймаа |
|
О.Сарантуул |
16:30 №106 |
|
4 |
Р.Үүрийнтуяа |
О.Цэвэгдорж |
Б.Бямбадорж |
|
14:00 №103 |
|
5 |
Р.Үүрийнтуяа |
Биндэръяа |
Арвинболд |
|
16:00 №103 |
|
6 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Я.Биндэръяа |
Хос тав ХХК захирал |
Оюунбат Энхболд |
10:00 №106 |
|
Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН О.ДҮҮРЭНЖАРГАЛ
Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn
Хайлт
Мэдээ, мэдээлэл
Фэйсбүүк
Цаг агаар
Статистик
2020-03-16-ний өдрөөс хойш.
- 1 Онлайн
- 32 Өнөөдөр
- 33 Өчигдөр
- 178 Долоо хоногт
- 2112 Сүүлийн сард
- 79946 Нийт хандалт