Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.05.27-2019.05.31/

 

2019 оны 05 дугаар сарын 27-ны өдөр Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Н.Оюунтүлхүүр нар

Н.Цэрэнчимэд

 

14:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Батхүү

Анхзул

хаалттай

10:30

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Жаргалант сумын Засаг дарга

Цэцэгээ

 

14:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Жаргалант сум

Пүрэвээ

 

14:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Жаргалант сум

Гэрэлчулуун

 

15:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Элбос трейд ХХК

 

09.00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Цэрэнбадам нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

15:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Мөнхийн эрхи ХХК

2 мөнх зул ХХК

М.Ганзориг, Ж.Сангичимаа

09:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Сум хөгжүүлэх сан

Ш.Бямбажав

 

16:00

106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Сум хөгжүүлэх сан

Ч.Нэргүй

 

15:30

№106

 

11

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Гомдол хэлэлцэх

 

М.Ганзориг

08:00

№103

 

12

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Сэцэн ХХК

Алтанхүү нар

 

15:00

№106

И/Т

 

2019 оны 05 дугаар сарын 28-ны өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Сайнбаяр

Амарбаясгалан

Б.Долгорсүрэн

09:00

№103

 

2

Б.Бямбасүрэн

Н.Оюун-Эрдэнэ

С.Зориг

Х.Оюунбат

Д.Оюунчимэг

15:00

№107

 

 

Б.Бямбасүрэн

Далантай

 

 

08:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Д.Лхагвадорж

 

 

08:30

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Хөүп таун ХХК

Ш.Эрдэнэцэцэг нар

 

10:30

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Т.Өлзийбаяр

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

15:30

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Букитоки ХХК

Болор-Эрдэнэ

Б.Долгорсүрэн

15:30

№106

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Наранцэцэг нар

Ш.Өлзийноров

М.Ганзориг

08:30

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

БЭБХ ХХК

Х.Эрдэнэбулган

М.Ганзориг

10:30

№106

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Тэмүүлэн

М.Хулан

М.Ганзориг

14:30

№106

 

 

 

2019 оны 05 дугаар сарын 29-ны өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Д.Оюунчимэг

 

 

08:00

№104

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Сэнгэрэрагчаа

 

 

08:30

№104

 

2

Б.Хишигдаваа

Тайжийн булаг ХХК

 

 

09:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Б.Шинэбаатар нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

10:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Э.Амарсайхан

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

15:00

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Баярмагнай

ОА Засаг дарга

 

09:00

№104

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Отгонтэнгэр Оргил ХХК

Монгол шуудан

Ж.Нямаа

10:30

№104

 

8

Л.Ариунцэцэг

Ш.Рэнцэндорж

 

 

08:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Д.Рандалсүрэн

 

 

08:30

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

А.Сарантуяа

А.Хатанболд

хаалттай

09:00

№103

 

 

11

Л.Ариунцэцэг

Т.Суурин

Л.Намжилсүрэн

Р.Цэрэнханд

09:30

№103

нээлттэй

 

12

Л.Ариунцэцэг

Д.Отгонцэцэг

С.Пүрэвбаатар

хаалттай

14:00

№103

 

13

Б.Дэлгэрцэцэг

Ш.Чимэдрэгзэн

 

 

10:30

№103

 

14

Б.Дэлгэрцэцэг

Хаан банк

 

 

11:00

№103

 

15

Б.Бямбасүрэн

Далантай, Бямбажав

 

 

11:00

№103

 

16

Л.Ариунцэцэг

М.Лханаа

Д.Нямлхагва

 

15:30

№103

 

 

2019 оны 05 дүгээр сарын 30-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Лхагвадорж

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Ж.Нямаа

09:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Эгшиглэнт солонго ХХК

Б.Сэлэнгэ

 

10:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Ц.Цогтбаатар нар

П.Анхбаяр нар

 

14:00

№106

нээлттэй

 

4

Б.Хишигдаваа

Л.Жаргал нар

Болор-Эрдэнэ нар

М.Ганзориг

О.Энхсаруул

Ж.Шинэжаргал

Х.Оюунбат

15:00

№106

нээлттэй

 

5

Б.Бямбасүрэн

ОА Баян-Өндөр сумын Засаг дарга

Д.Оюунбаатар

 

09:00

№103

 

 

6

Б.Бямбасүрэн

Скайтел ХХК

Т.ЦЭнд-Аюуш

 

10:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

С.Наранчимэг

Батзаяа

Ж.Нямаа

08:00

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

М.Саруултуяа

Б.Ариунзул

хаалттай

10:30

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

А.Нарантал

Ч.Энхтүвшин

Б.Эрдэнэчимэг

 

15:00

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Эрдэнэбаяр

Д.Уламдэлгэр

 

14:00

№103

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Мягмарсүрэн

Батдээж, Өгөөмөр

Д.Оюун-Эрдэнэ

16:00

№107

 

 

 

2019 оны 05 дугаар сарын 31-ны өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

С.Оюун

 

 

10:30

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Хаан банк

Т.Гантулга

 

14:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Эрдэнэт хивс

Цэцгээ, Алтанцэцэг

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Балжмаа

15:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Капитрон банк

Ч.Мэгзэр

 

14:30

№103

 

 5

Б.Дэлгэрцэцэг

Скайтел

Б.Сувдмаа

 

11:00

№106

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Скайтел

О.Тунгалаг

 

15:30

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Төрийн банк

Сэлэнгэ

 

14:00

№107, 104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00