Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.06.03-2019.06.07/

2019 оны 06 дугаар сарын 03-ны өдөр Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун ХХК

Я.Жигжид

Д.Доржпагма

М.Мэндбаяр

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун ХХК

Ц.Жамъяаншарав

Д.Доржпагма

М.Мэндбаяр

10:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Өлзий хутагийн наран ХХК

Жавхлан харгуй ХХК

Р.Цэрмаа

Б.Баасандорж

14:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ё.Анхтүшиг

С.Ганхуяг

хаалттай

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Мягмаржаргал

Ням

хаалттай

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Мэндбаяр

ШШГА

Нармандах

Эрдэнэболд

10:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Бямбацогт

Солонго

 

14:00

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Цэдэн-Иш

Одбаясах

 

15:00

№107

 

9

Б.Бямбасүрэн

Д.Алтантуяа

 

 

15:00

106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Хаан банк

С.Баатар

 

16:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Хас банк

 

 

15:30

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Д.Бямбацогт

 

 

16:30

№106

 

13

Б.Хишигдаваа

Б.Төгөлдөрсайхан

Л.Энх-Эрдэнэ

хаалттай

11:00

№106

 

14

Б.Хишигдаваа

Б.Ариунтуяа

 

 

08:00

№103

 

15

Б.Хишигдаваа

Ө.Ууганжаргал

 

 

08:30

№103

 

16

Б.Хишигдаваа

Н.Үүрийнтуяа

Н.Төрмөнх

хаалттай

15:00

№103

 

17

Б.Дэлгэрцэцэг

Ч.Батсэлэнгэ

Г.Мөнхбат

 

09:00

№106

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 04-ны өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Б.Бямбасүрэн

Чим бум актив

О.Эрдэнэбат

 

15:30

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Н.Хонгорзул

П.Болдбаатар

 

10:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Д.Рина

Я.Шош, Д.Долгорсүрэн

 

14:00

№103

 

5

Б.Бямбасүрэн

С.Сүхбат нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

15:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Ц.Энхбаяр

О.Бат-Эрдэнэ

 

08:30

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

М.Саруултуяа

Б.Ариунзул

хаалттай

08:30

№106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Скайтел ХХК

Ч.Мэгзэр

Д.Бямбасүрэн

10:30

№106

 

9

Л.Ариунцэцэг

Биди сек ҮЦХ ХХК

Эрдэнэт хүнс ХК

Г.ОДгэрэл нар

Ж.Сангичимаа

14:00

№106

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Ё.Нарангэрэл

Х.Ганчимэг

Х.Оюунбат

09:00

№106

 

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банк эрх хүлээн авагч

Элбос трейд ХХК

Баярдалай

16:00

№107

 

12

Б.Хишигдаваа

Хөүп таун ХХК

С.Сундуйжав

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

М.Мэндбаяр

А.Төмөрчулуун

15:30

№106

 

                                                                                                                                                                                                              

2019 оны 06 дугаар сарын 05-ны өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Хостав ХХК

ШШГА

 

09:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Д.Эрдэнэбат

Л.Ууганбаяр

Д.Оюун-Эрдэнэ

10:00

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

Тэнүүн төвөргөөн

М.Ууганбаяр

 

10:30

№103

 

3

Б.Хишигдаваа

Хаан банк

Д.Оюунбаатар нар

 

14:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Ч.Ганбат

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

 

15:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

П.Энхбат

Д.Баярчимэг

О.Сарантуул

09:00

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Амарсайхан

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

16:00

№107

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 06-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

С.Лхагвасүрэн

Х.Гантулга

хаалттай

09:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Хаан банк Орхон салбар

Д.Оюунбаатар нар

 

10:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Р.Гантулга

 

10:00

№103

нээлттэй

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Д.Энхсайхан

 

11:00

№103

нээлттэй

 

  5

Б.Дэлгэрцэцэг

Хайрхан ойл

ЭДЦС

 

16:00

№103

 

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 07-ны өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Сэцэн ХХК

Ж.Самбадагва

Т.Алтанхүү

О.Сарантуул

Я.Эрдэнэчимэг

14:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Л.Жаргал нар

Д.Болор-Эрдэнэ

Байгалмаа

М.Ганзориг

Х.Оюунбат

Ж.шИнэжаргал

Х.Оюунбат

09:00

№106

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00