Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.06.10-2019.06.14/

2019 оны 06 дугаар сарын 10ы өдөр                                                                                        Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Жаргал

Бат-Эрдэнэ

 

08:30

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун

Сүхбат

 

09:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун

Төсгжаргал

 

10:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Тэмүүлэн

М.Хулан

Ганзориг

Р.Нямцэрэн

14:30

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Жаргалсайхан

Даваасүрэн

 

15:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Хүнс хөдөө аж ахуйн газар

Маргад дээд сургууль

 

08:30

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Алтанхуяг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Мөнхтүшиг

10:00

№107

 

8

Б.Бямбасүрэн

Байгалмаа

Анхбаяр

 

15:00

№107

 

9

Б.Хишигдаваа

Хөүп таун

Болортуяа

 

10:00

103

 

10

Б.Хишигдаваа

Түмэнжаргал

Ганзориг

 

10:00

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

Скайтел

Баяржаргал

 

15:30

№103

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банк эрх хүлээн авагч

Элбос трейд

Баярдалай

11:00

№103

 

13

Р.Үүрийнтуяа

Хостав

ШШГА

Х.Оюунбат

16:00

№106

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 11ы өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Жүгдэрнамжил

Гансүх

 

08:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Уранчимэг

 

09:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Хаан банк

Батсуурь нар

 

10:30

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Скайтел

Сайнжаргал

 

14:30

№106

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Төрийн банк

Бурмаа

 

15:30

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун

Жамъяаншарав

Доржханд

Мэнпбаяр

М.Долгорсүрэн

08:30

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Худалдаа хөгжлийн банк

Отгонжаргал

Эрдэнэзаяа

10:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Наранхүү, Төмөржаргал

Бямба-Эрдэнэ

О.Сарантуул

14:00

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Уранчимэг

 

Ж.Нямаа

15:00

№103

 

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Мягмарсүрэн

Батдээж, Өгөөмөр

Ж.Нямаа, Д.Оюун-Эрдэнэ

16:00

№107

 

12

Б.Бямбасүрэн

Мөнхийн эрхи ХХК

2 Мөнхзул ХХК

Нандинцэцэг, Төрбат, Ж.Сангичимаа

М.ГАнзориг

09:00

№107

 

                                                                                                                                                                                                              

2019 оны 06 дугаар сарын 12ы өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Лхагважаргал

Хулан

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

 

Эрдэнэбаяр

Усандэлгэр

Ариунтүвшин

Баярсайхан

10:00

№106

И/Т

2

Л.Ариунцэцэг

Байгалмаа

Барбаатар

 

14:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Хаан банк

Саранчимэг Эрдэнэсүрэн

Ц.Хатанбаатар Отгонжаргал

15:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Галиндэв

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Нямцэрэн

 

14:00

№103

 

6

Б.Бямбасүрэн

Түвшинжаргал

Очирхүү

хаалттай

09:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Скайтел

Өлзийсайхан

 

14:30

№107

 

8

Б.Хишигдаваа

З.Баттөр

 

 

08:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Мөнгөншагай

Нямсүрэн

 

10:30

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Эрдэнэбулган

БЭБХ ХХК Эрхэмбаяр

М.Ганзориг, О.Энхсаруул

09:00

№106

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Скайтел

Сувдмаа

 

10:00

№103

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 13ий өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Энхбаясгалан

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Б.Одгарьд

Жаргалмаа

Тамир

Ж.Отгонбаяр

09:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Тэгшжаргал

П.Ариунзаяа

 

08:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Хоршихуй

О.Ганзориг

 

10:00

№106

нээлттэй

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Жамбалсүрэн

Энхтайван

 

11:00

№106

нээлттэй

 

  5

Р.Үүрийнтуяа

Чинбат

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Б.Одгарьд

Жаргалмаа

Тамир

14:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Лхагвадорж

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Ж.Нямаа

 

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

Би ди Сек ХХК

Эрдэнэт хүнс ХК, Г.Одгэрэл нарт

Ж.Сангичимаа

10.30

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Ж.Эрдэнэбат

Д.Батмөнх

 

14:00

№106

 

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 14ий өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Алтантуяа

Д.Энхзориг

Баярбаатар

Баян түшлэг ундарга ХХК

Х.Оюунбат

16:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Сэнгэрагчаа

 

 

14:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Оюунчимэг

 

 

14:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Оюун-Эрдэнэ

Зориг

Х.Оюунбат

Д.Оюунчимэг

14:00

№103

 

5

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэт хивс ХХК

Б.Цэцгээ, Т.Алтанцэцэг

 

10:00

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Цогтбаатар нар

П.Анхбаяр

Итгэл

15:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00