Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.06.17-2019.06.21/

2019 оны 06 дугаар сарын 17-ны өдөр Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Доржпагма

 

 

09:30

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Хаан банк

 

 

09:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Пунсалдулам

 

 

10:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

А.Эрдэнэбат

Д.Батмөнх

 

10:30

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Ц.Түмэнжаргал

Ж.Ганзориг

Я.Эрдэнэчимэг

Д.Оюунчимэг

15:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Ё.Нарангэрэл

Х.Ганчимэг

Х.Оюунбат

Ж.Шинэжаргал

08:30

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Ж.Даваа

 

 

16:00

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Т.Хишигсүрэн

Б.Гантулга

 

14:30

№106

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 18-ны өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Билгүүн

Энхжаргал

 

08:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хулан

Ж.Дүгэржав

 

10:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Хөүптаун ХК

Н.Болортуяа нар

 

10:30

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Скайтел ХХК

М.Өлзийжаргал

 

14:00

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Ц.Цогтбаатар нар

П.Анхбаяр нар

 

15:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Б.Цэрэнбадам нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Тамир, Жаргал, Одгарьд, Отгонбаяр

15:00

№106

 

                                                                                                                                                                                                              

2019 оны 06 дугаар сарын 19-ны өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Би ди сек ХК

Эрдэнэт хүнс Одгэрэл

Д.Оюунчимэг

Ж.Сангичимаа

08:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

 

Б.Эрдэнэбаяр

Д.Уламдэлгэр

Э.Ариунтүвшин

Х.Даваахүү

Т.Баярсайхан

 

10:30

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Капитрон банк

Т.Мөнгөнсүх

Х.Одончимэг

Б.Сумъяа

14:00

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Хүнс хөдөө аж ахуйн газар

ЦЭ-Ус ХХК

Т.Баасансүрэн

15:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Д.Гантулга

 

09:00

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Л.Жаргал нар

Д.Болор-Эрдэнэ

 

09:00

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Л.Отгонзаяа

Э.Өлзийнаран

 

14:30

№106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Гоёцэцэг

Баярмагнай

хаалттай

16:00

№106

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 20-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Галиндэв

Эрдэнэт үйлдвэр Үйлдвэрчний эвлэл

Р.Нямцэрэн

15:00

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

Чингисийн хар алт ХХК

Бэрх оньс ХХК

 

09:00

№103

 

3

Б.Хишигдаваа

Л.Сарангэрэл

Г.Түмэн-Өлзий

 

10:30

№103

 

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Ганцэцэг

П.Сайнхүү

хаалттай

09:00

№106

 

  5

Л.Ариунцэцэг

Төрийн банк

Н.Жавхлан

Б.Галбадрах

14:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Н.Ган-Эрдэнэ

С.Заяабаатар

 

Д.Наранхүү

Б.Баттүвшин

10:00

№106

 

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 21-ний өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Лхагважаргал

Ж.Нямаа

14:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00