Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.06.24-2019.06.28/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН  ХЭРГҮҮД

 

2019 оны 06 дугаар сарын 24-ны өдөр                                                                                                                        Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Золбоо

ЭХТА

27.10-2.3

Д.Ариунцэцэг

Ж.Шинэжаргал

Ц.Баттулга

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

нээлттэй

 

2

Д.Мөнхөө

ЭХТА

12.1-3

11.7-2.1

Ж.Байгалмаа

С.Нолхоосүрэн

С.Цэрэнханд

Д.Энхбаяр

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

хаалттай

 

 

3

С.Мөнхбат нар

ЭХТА

5.2-1.1

8.8-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

Ч.Сэлэнгэ

10:30

№104

 

4

Н.Цолмон

Зөрчил

Ш.Эрдэнэцэцэг

О.Сарантуул

Ц.Энхтуяа

Ч.Сэлэнгэ

17:00

№107

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 25-ний өдөр                                                                                                                     Мягмар  ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ж.Баярхүү

ЭХТА

11.4-2.1

11.6-2

Д.Ариунцэцэг

Р.Бямбажав

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

нээлттэй

 

2

З.Маржангүл

ЭХТА

17.3-1

Ж.Байгалмаа

 

Г.Түвшинбаяр

14:30

№104

 

 

3

Б.Жаргал

ЭХТА

27.10-2.1

Ж.Байгалмаа

 

Б.Жавхлантуяа

15:30

№104

 

4

О.Кадалбек

ЭХТА

17.1-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Жавхлантуяа

14:30

№107

 

5

Д.Эрдэнэ-Очир

ЭХТА

17.1-2.1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

15:30

№107

 

2019 оны 06 дугаар сарын 26-ны өдөр                                                                                                                        Лхагва ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

У.Цолмонбаатар

ЭХТА

17.4-1

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

нээлттэй

 

2

М.Булганхүү

ЭХТА

10.1-2.1

11.6-1.2

Ц.Алтангадас

 

Г.Баяраа

09:00

№104

 

3

Г.Отгонбаатар

Д.Лхагважаргал

ЭХТА

17.1-2

17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

10:00

№104

нээлттэй

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 27-ны өдөр                                                                                                                        Пүрэв ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ш.Ганзориг

ЭХТА-н

10.6-1

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

З.Баттулга

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

нээлттэй

 

2

Б.Мягмардорж

ЭХТА-н

17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

А.Төмөрчулуун

Г.Түвшинбаяр

14:30

№104

нээлттэй

 

3

Ж.Бүрэнбат

ЭХТА

17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

Л.Оюунтуяа

16:00

№104

 

4

С.Мэндзул

ЭХТА

17.3-1

Д.Ариунцэцэг

З.Баттулга

Г.Түвшинбаяр

15:00

№107

 

2019 оны 06 дугаар сарын 28-ны өдөр                                                                                                                        Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

У.Оюунтөгс

ЭХТА-н

11.1-2.4

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Алтангадас

С.Батмөнх-Очир

Отгонбаатар

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00