Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.07.01-2019.07.06/

 

2019 оны 07 дугаар сарын 01ы өдөр Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Ариунболд

Түвшинжаргал

Батбаяр

 

09:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Мөнхмандах

Бөхбилиг

 

10:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Лхам

Нанжид

 

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Зэс эрдэнийн хувь

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ, ОАИТХ

 

11:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

П.Баттөр

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ Х.Бадамсүрэн

Дэлгэрбаяр

П.Жаргалмаа

Алтангэрэл

09:00

№103

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 02ы өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Р.Үүрийнтуяа

Хаан банк

Аюушжав, Ганцогт

 

09:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэбат

Ууганбаяр

Дарьбазар

Оюун-Эрдэнэ

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Татварын хэлтэс

Эрдэнэт хүнс ХК

 

16:00

№106

 

                                                                                                                                                                                                              

2019 оны 07 дугаар сарын 03ы өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ч.Дашболд

М.Халиун

Ж.Нямаа

09:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Чулуунбаатар

Эрдэнэт булганы цахилгаан түгээх сүлжээ ТӨХК

С.Энхбат

14:30

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баянжаргал

 

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

15:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Галиндэв

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ ҮЭ холбоо

Р.Нямцэрэн

Ууганбаяр

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

В.Оюунтуяа

О.Жанчивлхам

 

10:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Б.Минжмаа

П.Золзаяа

 

11:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Сэнгэрэграгчаа

 

 

08:30

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Д.Өнөржаргал

 

 

08:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Д.Мөнхтогтох

 

 

08:00

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Х.Чулуунцэцэг

 

 

08:30

№106

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 04-ний өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Алтантуяа нар

Болдбаатар

Х.Оюунбат

М.Мэндбаяр

16:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Цэрэнбадам нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Жаргал, Мягмар

09:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Хүнс ХААГ

Цогтбаатар

 

14:00

№106

 

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Удвал

 

 

09:00

№103

 

  5

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Цэнгээ

 

 

09:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Лхагвасүрэн

 

 

10:00

№103

 

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 05ий өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Тэмүүлэн

М.Хулан

М.Ганзориг

О.Энхсаруул

Д.Наранхүү

Р.Нямцэрэн

14:00

№106

 

2019 оны 07 дугаар сарын 06ий өдөр Бямба ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Батчимэг

Э.Эрдэнэсүрэн

 

10:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Энхтайван

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

08:30

№106

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк