Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.07.01-2019.07.05/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН  ХЭРГҮҮД

 

2019 оны 07 дугаар сарын 01-ны өдөр                                                                                                                        Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

А.Галмөрөн

ЭХТА

11.1-2.4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

 

09:00

№104

 

2

О.Кадалбек

ЭХТА

17.1-2.1

Д.Ариунцэцэг

О.Сарантуул

 

08:30

№104

 

3

Б.Золбоо

ЭХТА

27.10-2.3

Д.Ариунцэцэг

Баттулга

Шинэжаргал

 

08:00

№104

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 02-ний өдөр                                                                                                                     Мягмар  ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Даваадалай

ЭХТА

27.10-2.3

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Алтантуяа

Эрдэнэзаяа

Б.Жавхлантуяа

14:30

№104

 

2

О.Болдбаатар

ЭХТА

27.10-2.1

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Цэрэндалай

Л.Оюунтуяа

17:00

№104

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 03-ны өдөр                                                                                                                        Лхагва ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ц.Наранцэцэг

Ц.Энхжаргал нар

П.Эрдэнэсувд

ЭХТА

11.6-2

Ц.Алтангадас

Ц.Энхтуяа

С.Төмөрчулуун

Х.Оюунбат

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

нээлттэй

 

2

Д.Болдбаатар

М.Сарантуяа

Соёлцэцэг

 

ЗТХ 5.2

1.1, 1.2, 1.5

Ц.Алтангадас

Х.Оюунбат

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Ч.Сэлэнгэ

16:00

№104

 

3

Г.Отгонбаатар

Д.Лхагважаргал

ЭХТА

17.1-2.1, 2.4

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

Э/Хар

4

У.Цолмонбаатар

ЭХТА

17.4-1

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

14:30

№104

 

 

2019 оны 07 дугаар сарын 04-ны өдөр                                                                                                                        Пүрэв ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

С.Отгонбаяр

ЭХТА-н

12.1-4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

хаалттай

И/Т

2

З.Маржангүл

ЭХТА-н

17.1-3

Ж.Байгалмаа

 

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

 

3

Э.Нямбай

Э.Дугараа

ЭХТА

17.1-2.4

Ц.Алтангадас

М.Мэндбаяр

М.Ганзориг

Б.Жавхлантуяа

15:30

№104

Урь/хэл

2019 оны 07 дугаар сарын 05-ны өдөр                                                                                                                        Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ц.Насанжаргал

ЭХТА

11.6-1

Ж.Байгалмаа

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

нээлттэй

Урь/хэл

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00