Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.09.09-2019.09.13/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дугаар сарын 09ы өдөр  Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Хаан банк

Д.Одгэрэл

 

09:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Найман замбагын түмэн зоос ХХК

Ч.Ням-Эрдэнэ

 

10:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

О.Хэрлэнбаяр

Д.Төмөрсүх

 

11:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Эрдэнэ

Д.Дашдондов

Д.Оюунчимэг

14:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

ХХААГ

Ленда ХХК

 

09:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Хаан банк ХХК

ШШГГ

 

11:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

 

Н.Тунгалагтамир

Д.Содгэрэл

 

15:30

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Ц.Түмэнжаргал

Ж.Ганзориг

Д.Оюунчимэг

Я.Эрдэнэчимэг

10:30

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

Кимканг Уул ХХК

Ц.Цэнд-Аюуш

Б.Долгорсүрэн

08:00

№106

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 10ы өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Г.Цэрэнлхам

Б.Ганбаатар

 

08:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Мөнхийн Эрхи ХХК

Хоёр мөнхзул ХХК

М.Ганзориг

Т.Нандинцэцэг

Б.Төрбат

09:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

М.Амартуяа

 

 

15:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Д.Дуламсүрэн

Ч.Энхтайван

 

16:00

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Ш.Галиндэв

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Нямцэрэн

Ууганбаяр

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Б.Туяа

П.Болд-Эрдэнэ

 

11:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Милко

Г.Ариунтуяа

 

14:00

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Золжаргал

Б.Хаш-Эрдэнэ

 

15:30

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

Б.Алтантуяа

 

 

08:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Д.Аюуш

 

 

08:30

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

М.Жавзандулам

Б.Эрдэнэбаяр

 

10:30

№106

 

2019 оны 09 дугаар сарын 11ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

 

Кимканг Уул ХХК

О.Цэрэнтогтох

 

08:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

 

У.Должинжав

Ц.Шижирбаатар

 

09:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

 

А.Тамир

Д.Алимаа

Ц.Энхтуяа

14:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

 

Х.Энхманлай

Х.Хишигбаатар

Ж.Шинэжаргал

15:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

 

Г.Болортуяа

РСЦ ХХК

 

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

 

Нямаахүү

ОАЗД

 

14:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

 

Доржпүрэв

ШШГГ

Тольдох оюуны өгөөж ХХК

Тогтохбаяр

Эрдэнэболд

10:30

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Тулга Оюу ХХК

Хүрэн булаг ХХК

О.Сарантуул

10:30

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Банзрагч

Б.Цэцэгмаа

О.Сарантуул

15:30

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

ХХААГ

Ш.Цолмон

 

08:30

№106

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 12ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Ц.Батхуяг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Д.Эрдэнэсувд

15:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

ХХААГ

Ш.Отгон

 

14.00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Б.Анхбаяр

Д.Аззаяа

С.Батмөнх-Очир

Х.Оюунбат

Чинбаатар

09:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Энхжаргал

М.Чулуунбат

 

09:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

И.Тунгалагтамир

Д.Содгэрэл

 

10:30

№103

 

6

 

Б.Дэлгэрцэцэг

Номиндарь

Оюунбилэг

 

14:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Хаш финанс ББСБ

Ч.Ууганжаргал

 

15:30

№103

 

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 13ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Мөнгөнтуяа

ШШГГ

Л.Ганбат

Б.Эрдэнэболд

Гансоёл

О.Сарантуул

16:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

А.Лхам

С.Нанжид

О.Сарантуул

М.Мэндбаяр

10:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Н.Уртнасан

Д.Мөнх-Эрдэнэ

 

10:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Л.Цэрэгбаяр

С.Мөнхбат

Т.Эрдэнэзаяа

14:00

№106

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00