Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.09.16-2019.09.20/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дүгээр сарын 16-ны өдөр                                                                                                                       Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Цогтбаяр

Амарболд

ЭХТА

11.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Ц.Алтангадас

Н.Дэлгэрмөрөн

Сарантуул

Цэрэнханд

Шинэжаргал

Энхбаяр

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

 

 

2

П.Ууганбаяр

ЭХТА

17.5-1

Ж.Байгалмаа

 

Г.Түвшинбаяр

15:00

№104

 

3

П.Багабаатар

ЭХТА

11.1-1

Ц.Алтангадас

Я.Эрдэнэчимэг

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

У/Х

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 17-ны өдөр                                                                                                                       Мягмар ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Энхжаргал

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

А.Төмөрчулуун

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

 

2

Ө.Орхонсайхан

ЭХТА

27.10-4.1

 

Ц.Алтангадас

Х.Оюунбат

Г.Түвшинбаяр

14:30

№104

 

3

Ж.Отгонсүлд

ЭХТА

11.4-1

Ж.Байгалмаа

О.Сарантуул

Н.Дүүрэнжаргал

16:00

№107

 

Нээлттэй

4

Өгөөдэй

ЭХТА

11.1-24, 17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

11:00

№104

 

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 19-ний өдөр                                                                                                                     Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Эрдэнэсайхан

Д.Батдагва

Атарсайхан

ЭХТА

17.2-2

Ц.Алтангадас

Төмөрчулуун

Шинэжаргал

Бямбажав

Түвшинбаяр

09:00

№104

Нээлттэй

2

С.Эрдэнэбулга

ЭХТА 27.10-1

Ж.Байгалмаа

Д.Оюун-Эрдэнэ

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

Нээлттэй

3

Галмандах

Ганболд

ЭХТА 11.6-2

Ж.Байгалмаа

Мөнхсувд

Ганзориг

Мэндбаяр

Н.Дүүрэнжаргал

15:30

№104

Нээлттэй

2019 оны 09 дугаар сарын 20-ны өдөр                                                                                                                       Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

М.Булганхүү

ЭХТА

10.1-2.1, 5, 6

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

Алтан-Уяа

Баяраа

10:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Хэрэгцээт веб линк