Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.09.16-2019.09.20/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дугаар сарын 16ы өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Б.Алтанхуяг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

08:30

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Ч.Энхамгалан

Н.Цэрэнчимэд

Ш.Шинэжаргал

10:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Лхагвасүрэн

Андын сор ХЗХ

Оюунчимэг

14:30

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

М.Мөнх-Отгон

Н.Сайндорж

 

08:30

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

М.Алтанцэцэг

Э.Ганхуяг

 

10:30

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Д.Оюунгэрэл

Ө.Батцэнгэл

 

15:30

№103

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 17ы өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

С.Дэлгэрмаа

М.Хатанзориг

 

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Д.Төмөрбаатар

Ник ХХК

Цэрэнханд

10:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

О.Хэрлэнбаяр

Г.Төмөрсүх

Х.Оюунбат

15:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Э.Чимэгмаа

Т.Пүрэвдаян

 

09:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

 

Э.Амаржаргал

Д.Лхагвасүрэн

 

10:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

 

Хүнс хөдөө аж ахуй

М.Балжинням

 

11:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

 

Капитал банк ХХК

Чингисийн чулуу ХХК

Шинэбаяр

14:00

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

 

Татварын хэлтэс

Эрдэнэт хүнс ХХК

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

БАярсайхан

15:30

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Кимканг-Уул ХХК

О.Цэрэнтогтох

 

08:00

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Д.Даваасүрэн

 

Б.Баттүвшин

08:00

№107

 

11

Л.Ариунцэцэг

Ц.Ганбаатар

Р.Туул

Т.Баяраа, Н.Соёлмаа, Д.Дамдиндорж

М.Бадамханд, Д.Хишигбаяр, Ж.Жавзандулам, Т.Мөнх-Од

14:00

№107

 

12

Л.Ариунцэцэг

А.Дугар

М.Цогтжаргал

 

09:00

№107

 

2019 оны 09 дугаар сарын 18ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

 

Я.Ургамал

Б.Оюун-Эрдэнэ

 

08:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

 

Эрдэнэт хивс ХХК

Б.Цэцгээ

Г.Алтанцэцэг

М.Ганзориг, М.Мэндбаяр,

Г.Балжмаа

09:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

 

Д.Атарсайхан

Д.Батхишиг

М.Мэндбая

15:00

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

 

Хаан банк ХХК

ОАШШГГ

 

09:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

 

Б.Золжаргал

Б.Хаш-Эрдэнэ

 

10:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

 

Н.Бүжинлхам

 

 

14:30

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

 

Д.Мягмаржав

 

 

15:00

№103

 

 2019 оны 09 дүгээр сарын 19ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Биндэръяа

Хос тав ХХК

Х.Оюунбат

09:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Хамона ХХК

Д.Ууганбаяр

Р.Мягмардорж

16:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Ч.Оюунжаргал

Б.Сэргэлэн

 

09:30

№106

Хаалттай

4

Л.Ариунцэцэг

Ж.Энхзул

Х.Сүхээ

 

09:00

№103

Хаалттай

5

Л.Ариунцэцэг

Трийн индастри ХХК

Т.Ариунтуяа

Б.Тогтох

14:00

№106

 

6

 

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Мөнгөнбат

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Б.Одгарьд

09:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Ц.Эрдэнэбат

 

 

15:30

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Ж.Гантөмөр

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Ё.Ичинхорлоо, Д.Золжаргал

16:00

№103

 

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 20ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

 

Зэс Эрдэнийн хувь ХХК

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ, ОАИТХ

Тунгалаг, Түмэнжаргал, Ичинхорлоо, Лхагвасүрэн, Одгэрэл

14:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Туяа

Болд-Эрдэнэ

 

10:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Б.Анхбаяр

Д.Аззаяа

Х.Оюунбат, С.Батмөнх-Очир

14:00

№106

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк