Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.09.23-2019.09.27/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дүгээр сарын 23-ны өдөр                                                                                                                       Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Мягмарсүрэн

ЭХТА 17.1-1

Ж.Байгалмаа

 

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

Нээлттэй

2

Г.Ариунтуяа

ЭХТА 17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

14:30

№104

Нээлттэй

3

Отгонсүлд

ЭХТА 11.4-1

Ж.Байгалмаа

Х.Ундрах-Оргил

О.Сарантуул

Н.Дүүрэнжаргал

10:00

№104

 

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 24-ны өдөр                                                                                                                       Мягмар ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Мөнх-Амьдрал

Отгонжаргал

ЭХТА 17.1-1, 17.12-1, 17.12-3.1

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

А.Алтан-Уяа

Д.Сүрэнхор

09:00

№104

 

 

2

Амарболд

Цогбаяр

ЭХТА 11.1-2.1,

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Шинэжаргал

Цэрэнханд

Сарантуул

Б.Жавхлантуяа

14:00

№104

 

25

2019 оны 09 дугаар сарын 25-ний өдөр                                                                                                                     Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

П.Багабаатар

ЭХТА 11.1-1

Ц.Алтангадас

Эрдэнэчимэг

Н.Энхтайван

14:00

№104

 

2

Б.Мөнхдэлгэр

ЭХТА 17.12-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 26-ний өдөр                                                                                                                     Пүрэв  ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Гантулга

ЭХТА 11.1-1

Ж.Байгалмаа

 

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

2

Т.Энхжаргал

ЭХТА 17.3.-1

Ц.Алтангадас

А.Төмөрчулуун

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

2019 оны 09 дугаар сарын 27-ны өдөр                                                                                                                       Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ж.Мөнхболд

Т.Баярбат

ЭХТА 17.1-2.4

Ж.Байгалмаа

Д.Энхбаяр

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

 

2

Ганболд

Галбадрах

ЭХТА 11.6-2

Ж.Байгалмаа

Ганзориг

Мэндбаяр

Оюунтбат

Мөнхсувд

Н.Дүүрэнжаргал

08:30

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Хэрэгцээт веб линк