Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.11.18-2019.11.22/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2019 оны 11 дүгээр сарын 18ы өдөр                                                                                          Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Мобиком

Н.Эрдэнэбат

 

08:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Мобиком

Чанцалдулам

 

08:30

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

 

08:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Шижир бумба ХХК

 

 

08:30

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Р.Гантулга

 

09:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Чаминчулуун

Ж.Мөнх-Эрдэнэ

 

14:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Наран-Эрдэнэ

Элдэв-Очир

 

16:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Бямбадорж

Эрдэнэбат

О.Сарантуул

09:00

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Номин-Эрдэнэ

Хишигсайхан

 

08:30

№106

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Эмпипи ХЗХ

Дашцэрэн

Д.Оргодол

 

09:00

№107

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Сэцэн ХХК

Ж.Самбадагва

Г.Алтанхүү

Оюун-Эрдэнэ

О.Сарантуул

14:00

№103

 

2019 оны 11 дүгээр сарын 19-ний өдөр                                                                                         Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Д.Баяраа

О.Зандан

М.Мэндбаяр

Ж.Шинэжаргал

08:30

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Хаан банк

Ш.Орчинсүрэн нар

 

14:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк

Сэлэнгэ-Урал

Ж.Гэрэлт-Од

С.Энхболд

Э.Эрдэнэсувд

 

15:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

З.Чинзориг

ЭДЦС ТӨХК

 

10:30

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Ганзориг

ШШГГ

 

14:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Ганбат

Эрдэнэт үйлдвэр

 

16:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Д.Баярсайхан

Д.Батчулуун

 

09:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Норовцэрэн

Энхсаран

 

15:30

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Тэгшсаятан

Амарсанаа

Казак

 

08:00

№103

 

10

Б.Бямбасүрэн

Төрийн банк

 

 

09:30

№107

 

11

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэт үйлдвэр

 

 

09:00

№107

 

2019 оны 11 дүгээр сарын 20ы өдөр                                                                                         Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Т.Донров

 

 

08:00

№103

 

3

Б.Хишигдаваа

Г.Оюунтуяа

 

 

08:30

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Еланова Н.Р

Д.Дэлгэрхишиг

 

10:30

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Татварын хэлтэс

Сая мандах ХХК

 

15:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Ц.Ганболд

 

 

08:00

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Б.Түмэнжаргал

Х.Батбаяр

 

08:30

№106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баясгалан

Е.Хозы

Ганзориг

10:30

№106

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун ХХК

Ч.Сүхбат

М.Мэндбаяр

09:00

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Ариунболор

Б.Түмэндэмбэрэл

 

14:00

№107

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Г.Хишигжаргал

Ц.Эрдэнэбулган

 

15:00

№107

 

12

Б.Бямбасүрэн

У.Эрдэнэ

А.Отгонжаргал

Д.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№106

 

 2019 оны 11 дүгээр сарын 21ий өдөр                                                                                        Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

О.Нямдаваа

Б.Мишээл

 

08:30

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Ө.Хишигжаргал

О.Оюунзул

 

10:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

М.Мөнхбаяр

ОАЗД тамгын газар

М.Мэндбаяр

М.Ганзориг

14:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Баярсүрэн

Адъяасүрэнбаатар

Төмөрчулуун

09:00

№103

 

6

 

Б.Бямбасүрэн

Батсайхан

Жаргалсайхан

 

15:30

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Юра

Эрдэнэт үүр цайх

 

08:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Эрдэнэбаяр

Д.Баттулга

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

14:00

№103

 

2019 оны 11 дүгээр сарын 22ы өдөр                                                                                        Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Чингисийн чулуу

Ж.Нямаа

14:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Мөнхнаран

Н.Ишжамц

 

16:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Б.Чаминчулуун

Ж.Мөнх-Эрдэнэ

М.Бадамханд

14:00

№103

хаалттай

4

Б.Бямбасүрэн

Хаан банк

Сайнхүү Бадамзул

 

10:30

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Ганцэцэг

 

 

09:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

ХХ банк

 

 

09:30

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Энхтуяа

 

Д.Долгорсүрэн

10:00

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болдбаатар

 

 

10:30

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Эрдэнэбаатар

 

 

11:00

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Г.Энхтуяа

 

 

11:30

№103

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Шижирбумба ХХК

 

 

11:45

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00