Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.12.02-2019.12.06/

2019 оны 12 дугаар сарын 02-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ш.Сайнбаяр

 

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Ц.Одхүү

 

 

08:20

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Худалдаа хөгжлийн банк

 

 

08:40

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

С.Жаргалсайхан

Х.Төрхүү

 

10:30

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Р.Гантулга

 

14:00

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

М.Нацагням

Т.Энхтуяа

 

09:00

№107

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Д.Цэрэнханд

 

 

14:00

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

А.Лхам

С.Нанжид

 

16:00

№107

 

9

Б.Бямбасүрэн

Норовцэрэн

Энхсаран

Тогтохбаяр

16:00

№103

 

10

Б.Бямбасүрэн

Түмэнжаргал

Болдбаатар

О.Сарантуул

Х.Оюунбат

09:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Баярсүрэн

Дуламрагчаа

Адъяасүрэнбаатар

Төмөрчулуун

14:00

№103

 

12

Б.Хишигдаваа

Ц.Алтанхуяг

 

 

08:00

№103

 

13

Б.Хишигдаваа

Д.Бэгзжав

Б.Адъяасүрэнбаатар

 

09:00

№103

 

2019 оны 12 дугаар сарын 03ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ж.Болормаа

 

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Кимканг уул ХХК

 

 

08:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Ч.Дашболд

М.Халиун

 

09:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Д.Сайнбуян

З.Базарсад

 

11:00

№106

 

6

 

Л.Ариунцэцэг

С.Өлзийсайхан

С.Баттөр

 

14:00

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Ц.Энхжаргал

Ц.Даланбаатар

 

15:30

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Э.Бадмаараг

 

 

08:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Д.Даваадорж

 

 

08:30

№103

 

10

Р.Үүрийнтуяа

Т.Жавхлантуяа

Ц.Булганхангай

 

09:00

№103

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэт хивс ХХК

Натурал текстайл групп ҮЭ хороо

М.Ганзориг

14:00

№103

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк

Гэрэлт-Од, Сэлэнгэ, Уран, Энхболд

Ж.Нямаа

10:30

№103

 

13

Р.Үүрийнтуяа

Болдбаатар

Батбаяр

М.Ганзориг

16:00

№107

 

14

Б.Бямбасүрэн

А.Тамир

Д.Алимаа

Ц.Энхтуяа

   Р.Цэрэнханд

15:30

№103

 

15

Б.Бямбасүрэн

Хаан банк

 

 

09:00

№107

 

16

Б.Бямбасүрэн

Нямдалай

 

 

09:30

№107

 

2019 оны 12 дугаар сарын 04ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Нацагням

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Нямцэрэн

09:00

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Чухал трейд ХХК, Тэнгэрийн ауруг ХХК

Монголын гэр бүлийн ССН

Эрдэнэт ус дулаан түгээх сүлжээ ОНӨХК, Дабль кроун ХХК

Р.Нямцэрэн

14:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

З.Чинзориг

Эрдэнэтийн дулааны цахилгаан станц ТӨХК

Э.Түмэнбаяр

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ганбат

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

Хатанбаатар, Золзаяа

16:00

№107

 

5

Б.Хишигдаваа

Хас банк

 

 

08:00

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Р.Болдбаатар

 

 

08:30

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Ч.Батсэлэнгэ

 

 

10:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Оюунчимэг

Гантөмөр

 

15:30

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 05ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

С.Наранчимэг

Б.Батзаяа

Д.Оюунчимэг

Ж.Нямаа

09:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

С.Оюун-Эрдэнэ

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

 

09:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ц.Чимэдбавуу

Эрдэнэт текс ХХК

Н.Тэрбиш, М.Ганзориг

10:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэт хивс ХХК

Натурал текстайл групп ҮЭХ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Р.Нямцэрэн

14:00

№103

 

5

Б.Бямбасүрэн

Хишигдэлгэр

Ууганцэцэг

 

15:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Мобиком

Батбаяр

 

14:00

№107

 

2019 оны 12 дугаар сарын 06ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

С.Юра

Эрдэнэт үүр цайх ХХК

Д.Энхбаяр

10:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

Цэцэнхүү

 

09:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Жи мобайл

Төртогтох

 

10:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Татварын хэлтэс

Эрдэнэт үржин гүн ХХК

 

14:00

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Чингисийн чулуу

 

10:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ганзориг

ШШГГ

Энхцэцэг

Б.Эрдэнэболд

Ж.Нямаа

14:00

№103

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00