Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.12.16-2019.12.20/

2019 оны 12 дугаар сарын 16ы өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Д.Пүрэвдулам

П.Оргиххангай

Б.Баасанжав

09:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун ХХК

Я.Жигжид

Д.Доржпагма

М.Мэндбаяр

Ж.Баатарсүрэн

Ц.Энхтуяа

14:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Ц.Ариунжаргал

Э.Цэрэннадмид

хаалттай

10:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

О.Нямгэрэл

 

 

08:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Ч.Энхтунгалаг

 

 

08:30

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Г.Батцэнгэл

 

 

09:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Эмпипи ХЗХ

С.Отгонжаргал

Ж.Нямаа

10:00

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Ц.Чимэдбавуу

Эрдэнэт текс ХХК

Даваасүрэн

Тэрбиш

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

15:00

№106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Т.Аманжул

Л.Нямлхагва

Ж.Нямаа

14:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Мобиком корпораци ХХК

Л.Амгаланбаатар

 

15:00

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

Мобиком корпораци ХХК

Ч.Оюунцэцэг

 

16:00

№103

 

2019 оны 12 дугаар сарын 17ы өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Лхагвасүрэн

 

 

08:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Б.Мягмарсүрэн

Д.Цэнд-Аюуш

 

15:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Чинзориг

Эрдэнэт булганы цахилгаан станц ТӨХК

М.Мэндбаяр, Э.Түмэнбаяр

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Р.Хашбаатар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

10:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Ц.Гэрэлмаа

В.Ганбаатар

 

09:00

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

М.Баярмагнай

 

 

08:30

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Ц.Батхуяг

Д.Төмөрбаатар

 

10:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Голомт банк

Л.Маш-Амараа

 

15:30

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Татварын хэлтэс

 

 

08:00

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Авто хөргөлт ХХК

Жаргалант мах импекс ХХК

Б.Баттөр

Х.Төмөрхуяг

09:00

№106

 

11

Л.Ариунцэцэг

М.Баялаг

Б.Энхтуяа

 

14:00

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 18ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Гүнжидмаа

 

 

08:30

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Чимэгмаа

 

 

09:00

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Бат-Өлзий

 

 

09:30

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Пүрэвсайхан

 

 

10:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Энхбаяр

 

 

10:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Мөнхдэлгэр

 

 

10:40

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

О.Одонтунгалаг

 

 

11:00

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Лхамсүрэн

 

 

11:20

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Туяа

 

 

11:40

№103

 

10

Р.Үүрийнтуяа

Хас банк ХХК

З.Отгонгэрэл

Р.Рагчаа

Э.Түмэнбаяр

08:00

№106

 

11

Л.Ариунцэцэг

Г.Цолмон

Р.Буян

Ж.Шинэжаргал

Ч.Энхтүвшин

14:00

№106

 

12

Б.Хишигдаваа

Ч.Гэрэлтуяа

Т.Ариунжаргал

 

14:00

№103

 

13

Б.Хишигдаваа

М.Солонго

Л.Ууганцэцэг

 

09:00

№106

 

14

Б.Хишигдаваа

Ш.Очирхуяг

 

 

10:00

№106

 

15

Б.Хишигдаваа

Л.Бат-Очир

 

 

10:30

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 19ий өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Түмэнбаатар

Ц.Ундраа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болортуяа нар

С.Үржинжав нар

Д.Оюун-Эрдэнэ

М.Мэндбаяр

10:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Орхон инженеринг менежмент ХХК

Натурал текстайл групп, ҮЭ хороо

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Р.Нямцэрэн

14:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Тамир

Алимаа

Ц.Энхтуяа

Р.Цэрэнханд

14:00

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Хасбанк ХХК

З.Отгонгэрэл

Р.Рагчаа

Э.Түмэнбаяр

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

З.Гончиг

 

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

10:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Идэрзуу

Я.Сэлэнгэ

М.Ганзориг

Т.Сэргэлэн

15:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Ц.Түмэнжаргал

Ж.Ганзориг

 

15:30

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

Д.Отгонбаяр

 

 

08:00

№106

 

10

Б.Хишигдаваа

 

Өлзий-Очир

 

 

08:30

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 20ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

С.Юра

Эрдэнэт үүр цайх ХХК

Золзаяа

Д.Энхбаяр

10:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Хас банк

Булгансуусар

Оюун

 

14:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Цэцэгмаа

Түмэн-Өлзий

хаалттай

15:30

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Оюунгэрэл

Хөүп таун ХХК

Х.Оюунбат

М.Мэндбаяр

14:00

№106

И/т

5

Б.Хишигдаваа

Д.Бэгзжав

Б.Адъяасүрэнбаатар

 

10:00

№103

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00