Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.12.23-2019.12.27/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

 

  2019 оны 12 дугаар сарын 23 ны өдөр                                                                                                                      Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Гэгээнбаяр

У.Ууганбаяр

ЭХТА

17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

хаалттай

2

Б.Сүхбаатар

Д.Золбоо

ЭХТА

11.6-1, 17.8-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Энхтайван

14:00

№104

Нээлттэй

 

3

Ш.Ганзориг

ЭХТА

233-2

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

16:00

№104

нээлттэй

 

2019 оны 12 дугаар сарын 24-ны өдөр                                                                                                                       Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бат-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1.2, 11.7-1.1

Ж.Байгалмаа

Болдбаатар

Ц.Мөнхтуяа

08:30

№104

 

хаалттай

2

Г.Энхбаяр

Ц.Дайчинбаатар

ЭХТА-н 17.4-2.1

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

Г.Бат-Отгон

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

нээлттэй

Урь/хэл

3

П.Лхагва-Очир

ЭХТА

12.1-4

Ж.Байгалмаа

Ж.Баасанжав

М.Ганзориг

Э.Ганбат

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

хаалттай

Урь/хэл

4

Р.Буян

ЭХТА

11.7-1, 2.1, 10.4-2.1, 11.6-1

Д.Ариунцэцэг

Д.Оюунчимэг

Ж.Шинэжаргал

Н.Дүүрэнжаргал

14:30

№107

 

 

2019 оны 12 дугаар сарын 25-ны өдөр                                                                                                                       Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

О.Тэмүүжин

ЭХТА

17.3-1

20.7-1

Ж.Байгалмаа

С.Батмөнх-Очир

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

нээлттэй

2

П.Отгонтунгалаг

ЭХТА

17.4-1

Ц.Алтангадас

Т.Эрдэнэзаяа

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

Гэрч оролцоно

3

Ц.Булганхангай

ЭХТА

11.6-2

Ж.Байгалмаа

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:30

№104

нээлттэй

2019 оны 12 дугаар сарын 26-ны өдөр                                                                                                                       Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Баасандорж

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

Нээлттэй

 

2

Ц.Үржинбаатар

Ё.Баярмаа

ЭХТА

17.3-1

17.3-2.2

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

С.Батмөнх-Очир

Л.Оюунтуяа

10:00

№104

нээлттэй

3

Б.Буянжаргал

ЭХТА

17.3-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

нээлттэй

4

О.Одбаяр

ЭХТА

20.7-1

Ж.Байгалмаа

Р.Цэрэнханд

Л.Энхтайван

09:00

№107

нээлттэй

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00