Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.12.23-2019.12.27/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2019 оны 12 дугаар сарын 23-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

П.Ариун-Од

МУИС-н Эрдэнэт сургууль

О.Нандин-Эрдэнэ

14:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк Орхон салбар

 

Д.Оюундэлгэр

09:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Ч.Эхбаяр

 

 

09:30

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Д.Мөнхбат

ОА Цагдаагийн газар

 

09:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Чингисийн чулуу ХХК

гомдол

10:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун

С.Даваадорж

М.Мэндбаяр

15:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Голомт банк

Сэлэнгэ Урал

Б.Оюун-Эрдэнэ

10:30

№106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Болдбаатар

Батбаяр

М.Ганзориг

11:00

№103

 

10

Р.Үүрийнтуяа

Б.Мядагмаа

 

 

10:30

№103

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Т.Түмэнбаяр

 

 

08:30

№103

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Буяндэлгэр

Ч.Болдбаатар

 

08:00

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 24-ны өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Алтанхуяг

Эрдэнэт үйлдвэр

 

10:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Э.Болор

Т.Мөнхдөлгөөн

 

10:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ө.Мягмарсүрэн

О.Буянхишиг

 

11:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

ОА Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Монгема ХХК

Н.Хулан

09:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун

Жигжид

М.Мэндбаяр

М.Энхтуяа

08:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Очир

Баяраа

 

09:00

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 25-ны өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Отгонгэрэл

ШШГА

 

10:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун

Гэрэлт-Од

М.Мэндбаяр

15:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк

Сэлэнгэ урал

Оюун-Эрдэнэ

09:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

 

Д.Оюундэлгэр

08:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Алтанцэцэг

 

 

08:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Энхмаа

Б.Нацагдорж

Д.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Энхцэцэг

Э.Ууганбаяр

 

15:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Түмэнбаатар

Ц.Ундраа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

2019 оны 12 дугаар сарын 26-ний өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Төрийн банк

Б.Жавхлантуяа

 

14:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Хас банк

Рагчаа, Отгонгэрэл

Түмэнбаяр

09:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

ОА Татварын хэлтэс

Эрдэнэт хүнс ХХК

Д.Баярсайхан

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

11:00

№103

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00