Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.01.06-2020.01.10/

2020 оны 01 дүгээр сарын 06 ны өдөр                                                                                                                        Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

М.Бямба-Эрдэнэ

ЭХТА

12.1-4

Д.Ариунцэцэг

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

З.Баттулга

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

хаалттай

2

П.Лхагва-Очир

ЭХТА

12.1-4

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

Э.Ганбат

Ж.Баасанжав

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

хаалттай

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 07-ны өдөр                                                                                                                      Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Баасандорж

 

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

Шүүгдэгчийг албадан ирүүлэх

2

Б.Нямжаргал

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№104

 

3

Ц.Отгонжаргал

О.Мөнх-Амьдрал

ЭХТА

17.12-1, 17.1-1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

Д.Сүрэнхор

15:30

№104

Урь/хэл

4

Т.Гэгээнбаяр

У.Ууганбаяр

ЭХТА

17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

П.Ган-Очир

Л.Энхтайван

16:00

№104

Ял хариуцлага

5

Я.Дагвадорж

ЭХТА

11.4-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

15:30

№107

 

6

П.Анхбаяр

ЭХТА

10.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Энхтайван

14:30

№107

 

7

Г.Ариунболд

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

О.Сарантуул

Л.Оюунтуяа

08:00

№104

Ял хариуцлага

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 08-ны өдөр                                                                                                                      Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Буян

ЭХТА

11.7-1.1, 1.2, 2.1

10.4-1

Д.Ариунцэцэг

Д.Оюунчимэг

Ж.Шинэжаргал

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

 

2

Б.Үүрцайх

ЭХТА

20.7-1

Ж.Байгалмаа

Г.Хатаншагай

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№104

нээлттэй

2020 оны 01 дүгээр сарын 09-ны өдөр                                                                                                                      Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

П.Баянмөнх

ЭХТА

10.1-1

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

нээлттэй

2

С.Энхбаатар

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

11:00

№104

 

3

Б.Алтанцэцэг

ЭХТА

17.3-2.2

Ц.Алтангадас

 

Батнасан

14:00

№104

нээлттэй

2020 оны 01 дүгээр сарын 10-ны өдөр                                                                                                                      Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ё.Баярмаа

Ц.Үржинбаатар

ЭХТА

17.3-1, 17.3-2.2

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

С.Батмөнх-Очир

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

нээлттэй

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00