Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.02.10-2020.02.14/

2020 оны 02 дугаар сарын 10-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Батсайхан

Б.Энхтайван

 

08:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Капитрон банк

Х.Эрдэнэбулган

Л.Содбилэг

Г.Алтансүх

10:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Уртнасан

Б.Батмөнх

 

09:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун ХХК

Г.Мөнгөнсаран

Б.Отгон-Эрдэнэ

14:30

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Ж.Нандин-Эрдэнэ

Б.Аззаяа

 

15:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

О.Уранчимэг

 

 

08:00

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

Б.Нямаахүү

ОАЗДТГ

 

08:30

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Болортуяа

Мөнхбат

 

09:30

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Баярсайхан

Намжилмаа

 

10:30

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Д.Наранчимэг

Б.Баттүшиг

хаалттай

14:00

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

М.Мөнгөншагай

Б.Ариун-Эрдэнэ

 

15:00

№103

 

2020 оны 02 дугаар сарын 11-ний өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Капитрон банк

 

М.Номин-Эрдэнэ

08:30

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Даринчулуун

 

 

09:00

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болор-Эх

 

 

09:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болор-Эх

 

 

10:00

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Одонгэрэл

 

 

10:30

№106

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Нэмэхсайхан

 

 

11:00

№106

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Пунцагхорол

 

 

11:30

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Б.Дүүрэнжаргал

С.Даваадорж

 

14:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

О.Цэцэнхүү

Г.Очирбат

 

15:00

№103

 

11

Б.Бямбасүрэн

Бямба

Янжмаа

 

14:00

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

ХХААГ

Торгон тууз ХХК

 

15:00

№106

 

13

Б.Бямбасүрэн

Хас банк

Оюунтуяа

Доржпүрэв

 

16:30

№106

 

 

2020 оны 02 дугаар сарын 12-ний өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Г.Саранмандах

Д.Сувд-Эрдэнэ

 

08:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

н.Моломжамц

н.Халтар

ОА ШШГА 437 дугаар хорих анги

 

10:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Харх ХХК

Л.Батдэлгэр

Д.Оюунчимэг

14:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

НД хэлтэс

Хостав

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Мөнхсоёл

Эрдэнэт үйлдвэр

 

10:30

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Д.Ганчимэг

 

 

08:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

А.Ганчимэг

 

 

08:30

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Энхтуяа

Их тавт

О.Сарантуул

Д.Оюунчимэг

15:00

№106

 

2020 оны 02 дугаар сарын 13-ны өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Л.Жигдэн

Опэн хэндэд сан

Д.Энхбаяр

Л.Түвшинцэнгэл

08:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Д.Ганхуяг

 

 

08:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Д.Нармандах

Л.Нямдорж

 

10:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Б.Оюун-Эрдэнэ

Э.Мөнх-очир

 

14:30

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Нармандах

Э.Ганзориг

 

15:30

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Онцгой байдлын ерөнхий газар

Эрдэнэт ивээл ХХК

Ганбат

16:30

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Мөнхийн эрхи

Хоёр мөнхзул

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Батжаргал

 

 

14:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Батсүх

 

 

14:30

№106

хаалттай

10

Б.Бямбасүрэн

Бат-Өлзий

 

 

15:00

№106

 

12

Б.Хишигдаваа

Ж.Цэрэнсодном

 

 

08:00

№106

 

13

Б.Хишигдаваа

Эрдэнэт текс ХХК нар

Натурал текстайл групп ҮЭХ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Р.Нямцэрэн

14:00

№107

 

2020 оны 02 дугаар сарын 14-ний өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Ц.Цэрэндэжид

П.Бүрнээ

Д.Оюунчимэг

Сайнбаяр

10:00

№106

хаалттай

2

Б.Дэлгэрцэцэг

ОА Татварын хэлтэс

Монгема ХХК

Д.Баярсайхан

14:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

А.Лхам

Т.Ариунжаргал

О.сарантуул

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Түвшинбаяр

15:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

М.Лханаа

ОА ШШГА

 

14:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Х.Жанцансамбуу

Даниста Од ХХК

Энхзаяа

Энх-Эрдэнэ

10:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00