Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.03.16-2020.03.20/

2020 оны 03 дугаар сарын 16- ны өдөр                                                                                                                Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Д.Батмөнх

ЭХТА

17.4-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Мөнхсувд

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

нээлттэй

2

Л.Дөлгөөн

ЭХТА

20.7-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

А.Төмөрчулуун

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

 

3

Г.Дашням

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Оюунчимэг

Л.Оюунтуяа

15:00

№104

 

4

Г.Сувд-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

О.Сарантуул, М.Ганзориг

Л.Оюунтуяа

16:00

№104

 

2020 оны 03 дугаар сарын 17-ны өдөр                                                                                                               Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дашдондог

ЭХТА

17.1-3.1

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

2

Б.Дэлгэрцогт

ЭХТА

11.1-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

 

3

Б.Мөнхбулган нар

ЭХТА

17.1-2.4, 11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

С.Батмөнх-Очир

С.Даваасүрэн

Т.Эрдэнэзаяа

М.Ганзориг

Ц.Мөнхтуяа

16:00

№104

Урь/хэл

2020 оны 03 дугаар сарын 18-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

З.Мөнхнасан

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

нээлттэй

2

Х.Энхтуяа

ЭХТА

17.3-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№104

 

3

Д.Мянхай

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Н.Дүүрэнжаргал

15:30

№104

 

4

О.Батсайхан

11.6-2

23.1-2.1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.ГАнзориг

Э.Түмэнбаяр

М.Мэндбаяр

П.Шижиртуяа

16:00

№107

Урь/хэл

2020 оны 03 дугаар сарын 19-ны өдөр                                                                                                                Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Д.Нямбаяр, Э.Ганчулуун нар

ЭХТА

17.2-1

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

2

У.Оюунтөгс

ЭХТА

11.1-2.4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Р.Цэрэнханд

С.Батмөнх-Очир

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

 

2020 оны 03 дугаар сарын 20-ны өдөр                                                                                                              Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Очгэрэл

Тэнссэн шийдвэр хүчингүй болгуулах

Д.Ариунцэцэг

Н.Энхтуяа

Д.Золзаяа

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

 

2

Б.Бат-Ивээл

Тэнссэн шийдвэр хүчингүй болгуулах

Д.Ариунцэцэг

Р.Цэрэнханд

Б.Жавхлантуяа

10:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00