Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.03.23-2020.03.27/

2020 оны 03 дугаар сарын 23-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Л.Ариунцэцэг

Бамбай фарма ХХК

Маэстро ресторан

О.Сарантуул

08:30

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Хас банк

Г.Гантулга

Т.Өлзийсайхан

 

10:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

С.Өлзийсайхан

С.Баттөр

 

14:00

№103

 

 

Л.Ариунцэцэг

Мягмарзаяа

Нэмэхбаяр

 

15:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Г.Сарантуяа

Э.Баттулга

О.Сарантуяа

11:00

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

М.Лханаа

ШШГГ

 

15:40

№106

И/Т

7

Б.Хишигдаваа

 

Б.Ууганжаргал

Я.Мөнхбат

Ж.Мөнхсувд

10:30

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Алгирмаа

Б.Батбаяр

 

08:30

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Нарантуяа

А.Ган-Эрдэнэ

 

10:00

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Ганхуяг

26 цэцэрлэг

Ө.Энхбаатар

14:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Жи мобайл

Мөнхбат

 

08:00

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

НДХэлтэс

Хостав ХХК

 

15:00

№107

 

13

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун

Баясгалан

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№107

 

2020 оны 03 дугаар сарын 24ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Б.Золжаргал

 

08:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Л.Золзаяа

Н.Чинзориг

 

09:00

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Ж.Нэргүй

 

 

10:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

 

 

15:30

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Сэргэлэн

 

 

16:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Оюунгэрэл

Чулуунцэцэг

 

10:30

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Х.Бямбадорж

Д.Эрдэнэбат

О.Сарантуул

А.Төмөрчулуун

14:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Ш.Ганзориг

Т.Ариунжаргал

хаалттай

15:30

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

 

Хөүп таун

Мөнхцэцэг

Д.Оюун-Эрдэнэ

М.Мэндбаяр

15:00

№106

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Зэвсэгт хүчний 110 анги

С.Баттогтох

Ц.Алтантулга

14:00

№106

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Э.Батбилэг

Д.Баянжаргал

 

08:30

№106

 

2020 оны 03 дугаар сарын 25ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ганбаатар, Туул

Баяраа, Соёлмаа, Дамдиндорж

Жавзандулам

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Ламринжав

 

 

08:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Саранчимэг

 

 

09:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Байгаль

 

 

09:30

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Энхтуяа

 

 

10:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Жи мобайл

С.Энхтунгалаг

 

10:30

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Б.Гүнжидмаа

Ё.Цэрэнханд

О.Сарантуул

10:30

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Даваадорж

Н.Өнөрбат

Ө.Энхбаатар

14:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

 

 

08:30

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэбаяр

Ардчилсан намын хороо

 

14:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Батжаргал

 

 

08:00

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Байгалмаа

Бүрэнжаргал

 

15:00

№106

 

2020 оны 03 дугаар сарын 26ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Эрдэнэдалай

Ц.Сэрээтэргочоо

 

08:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

А.Раднаабазар

У.Оргил

 

10:30

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Нацагням

 

Р.Нямцэрэн

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк

 

 

08:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Т.Оюунчимэг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

С.Батмөнх-Очир

08:30

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Э.Үүрийнтуяа

Д.Уянга

 

11:00

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Л.Баатархүү

 

15:00

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэчимэг

Баянмөнх

Дорждагва

Д.Оюунчимэг

О.Сарантуул

С.Батмөнх-Очир

15:00

№107

 

9

Б.Бямбасүрэн

Ариунтунгалаг

Тунгалагтамир

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Ө.Энхбаатар

14:00

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Цогзолмаа

Чимгээ

Баярмаа нар

 

09:00

№107

 

11

Б.Бямбасүрэн

Мөнхчулуун

Эрдэнэчимэг

Ц.Энхтуяа

10:30

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Улаанхүү

Урангоо

Д.Оюун-Эрдэнэ

15:30

№106

 

13

Б.Бямбасүрэн

Хас банк

Энхбат Наранцэцэг

 

08:00

№106

 

2020 оны 03 дугаар сарын 27ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэбилэг

Ариунболд

 

10:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Жи мобайл

Зэвсэгт хүчний 110 анги

 

09:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Баттөр

Зэвсэгт хүчний 110 анги

 

14:00

№106

И/Т

4

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

О.Оюун-Эрдэнэ

Ж.Нямаа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

09:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

О.Эрдэнэзориг

Д.Оюун

Ж.Нямаа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

10:30

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

М.Мягмарсүрэн

Номун дөлгөөн ХХК

 

15:30

№106

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00