Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.03.30-2020.04.03

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

 

  2020 оны 03 дугаар сарын 30- ны өдөр                                                                                                              Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Э.Баярхүү

ЭХТА

11.1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Ариунцэцэг

Ж.Байгалмаа

Т.Багахүү

А.Ууганбаяр

Т.Мөнхбат

Д.Оюун-Эрдэнэ

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

И/Т

2

Г.Сувд-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

О.Сарантуул

Л.Оюунтуяа

16:00

№104

 

3

Б.Аззаяа

ЭХТА

17.2-2

Д.Ариунцэцэг

Д.Энхбаяр

Бат-Ерөөлт

Н.Дүүрэнжаргал

14:30

№104

Урь/хэл

4

С.Туяа

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

08:00

№104

 

5

Б.Анужин

ЭХТА

20.7-1

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Л.Энхтайван

15:30

№104

 

 

2020 оны 03 дугаар сарын 31-ны өдөр                                                                                                               Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ө.Энхтайван

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

2

О.Даваасүрэн

ЭХТА

27.10-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

3

Г.Агиймаа

ЭХТА

11.6-2

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Оюунчимэг

Э.Түмэнбаяр

Н.Дүүрэнжаргал

15:30

№104

 

4

С.Лхамноржмаа

ЭХТА

17.7-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

10:30

№104

 

5

Г.Мэнбаяр

ЭХТА

17.1-2

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Тогтохбаяр

Г.Түвшинбаяр

08:00

№104

Урь/хэл

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 01-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Алтанбаатар нар

ЭХТА

17.4-1

Д.Ариунцэцэг

Л.Түвшинцэнгэл

Р.Цэнрэнханд

Л.Даваасүрэн

Я.Эрдэнэчимэг

Д.Оюунчимэг

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

Урь/хэл

2

Д.Нямбаяр

Э.Ганчулуун

ЭХТА

17.2-1

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

хаалттай

3

Д.Батмөнх

ЭХТА

17.4-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Тогтохбаяр

Болортуяа

Н.Дүүрэнжаргал

08:00

№104

 

4

С.Давааням

ЭХТА

22.1-1

Ц.Алтангадас

М.Дэлгэрнасан

Б.Оюун-Эрдэнэ

16:30

№104

Урь/хэл

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 02-ны өдөр                                                                                                               Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Чингис

Ш.Ням-Очир

ЭХТА

11.1-2.4, 11.6-1, 17.1-2.1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

нээлттэй

2

С.Нэргүйбаатар

ЭХТА

17.2-2

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

3

Ч.Даваацогт

ЭХТА

11.6-2

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

16:00

№104

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 03-ны өдөр                                                                                                             Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дашдондог

ЭХТА

17.2-1

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

2

Ч.Болд

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00