Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.04.06-2020.04.10/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 04 дүгээр сарын 06-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Л.Ариунцэцэг

Бамбай фарма ХХК

Маэстро ресторан

О.Сарантуул

Г.Жанчив

14:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Г.Далхсүрэн

 

 

10:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Г.Оюунзаяа

Д.Лхагвадэмбэрэл

 

11:30

№106

 

 

Л.Ариунцэцэг

О.Отгончимэг

 

 

11:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Д.Баасансүрэн

 

прокурор

Г.Түвшинбаяр

08:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Цэндсүрэн

Баярдаваа

 

10:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Сэлэнгэ

Мөнхдорж

 

09:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Сүхбат

Шоовдор

 

14:00

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Г.Гансум

 

 

08:30

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Ганчимэг

 

 

09:00

№103

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Даариймаа

 

 

09:30

№103

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Дашзэвэг

 

 

10:00

№103

 

13

Б.Дэлгэрцэцэг

Т.Дашцэрэн

 

 

10:30

№103

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 07ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

В.Авирмэд

 

прокурор

Г.Түвшинбаяр

08:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

С.Оюунгэрэл

Хаан банкны Орхон салбар

О.Гантулга

09:00

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Б.Батгэрэл

А.Оюунаа

Э.Мичидмаа

10:00

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Ж.Сайнбаяр

 

 

14:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Д.Уламбаяр

 

 

14:30

№103

 

6

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэбаяр

Ардчилсан нам

Ж.Нямаа

15:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Солонго нар

Нармандах нар

Ж.Нямаа

Золжаргал

Оюунтуяа

Даваажав

14:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

О.Оюун-Эрдэнэ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Ж.Нямаа

09:00

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

О.Оюун

О.Эрдэнэзориг

М.Мэндбаяр

М.Ганзориг

Э.Түмэнбаяр

Ж.Нямаа

10:00

№106

 

10

Б.Хишигдаваа

Ж.Цэрэндулам

 

Прокурор

Н.Дүүрэнжаргал

08:00

№106

гомдол

11

Б.Хишигдаваа

Г.Сарантуяа

Э.Баттулга

О.Сарантуул

15:00

№103

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 08ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

О.Өмиргүл

Засаг даргын тамгын газар

 

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Наранбаатар

С.Ариунаа

 

14:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

С.Чулуунцэцэг

 

 

08:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

С.Энхтуяа

 

 

08:30

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Б.Мөнхцэцэг

 

 

09:00

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Я.Анхболд

 

 

09:30

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Г.Наранчимэг

 

 

10:30

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

З.Цэцэгмаа

 

 

10:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Б.Галбаяр

Г.Мөнхцогт

 

14:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Өрнөх хүү ХХК

Э.Гантулга

 

14:30

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

Ч.Ганчимэг

 

 

11:00

№103

 

12

Б.Хишигдаваа

Ж.Лхагважав

 

 

11:30

№103

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 09ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

 

О.Уянга

Э.Алдрай

 

08:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Х.Батбаяр

Х.Жанцансамбуу

 

09:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Л.Түвшинжаргал

Э.Гэрэлсүрэн

 

10:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Д.Өнөрмаа

 

 

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Жавхлант дистрьюбшн

Б.Найдансүрэн

Д.Наранхүү

14:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдэлгэр

Э.Довжуу

 

15:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Д.Сарантуяа

 

 

15:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Баярсүрэн

С.Дуламрагчаа нар

Төмөрчулуун

10:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Энхжин

Цэнд-Аюуш

 

09:00

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Их хаадын цуваа

Амартунгалаг

Х.Оюунбат

Мөнгөнцацрал

09:00

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

Г.Чулуунцэцэг

Ү.Очирбат

 

14:00

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 10ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Энхцэцэг

Ганжаргал

 

14:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Энхжин

Цэнд-Аюуш

 

10:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Чинбат

Энхцэцэг

 

14:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Бигэр шимт элс ХХК

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Цэрэнханд

09:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00