Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.04.13-2020.04.17/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

 

  2020 оны 04 дүгээр сарын 13- ны өдөр                                                                                                             Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ц.Доржнамжил

Б.Эрдэнэтогтох

ЭХТА

11.6-1, 11.4-1

Ц.Алтангадас

 

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

нээлттэй

2

Г.Баттулга

ЭХТА

11.6-2, 11.7-2.1, 2.2, 11.4-2

Д.Ариунцэцэг

Р.Бямбажав

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№104

 

3

Б.Бат-Эрдэнэ

ЭХТА

11.1-2.4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Энхтуяа

Л.Оюунтуяа

10:30

№104

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 14-ны өдөр                                                                                                              Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Анхбаатар

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

 

2

П.Оргилболд

ЭХТА

12.1-4

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

14:00

№104

 

3

Т.Баярмагнай

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Н.Дүүрэнжаргал

10:30

№104

 

4

Д.Одгэрэл

ЗТХ

5.2-1.1, 1.3

Ж.Байгалмаа

О.Сарантуул

Ч.Сэлэнгэ

10:00

№107

 

5

Ц.Батзориг

ЭХТА

24.6-1

Д.Ариунцэцэг

Ц.Энхтуяа

Б.Оюун-Эрдэнэ

10:00

№104

Ял хариуцлага

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 15-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ням-Очир

Чингис

ЭХТА

17.1-2.1, 11.6-1

Д.Ариунцэцэг

Р.Бямбажав

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

2

Б.Дашдондог

ЭХТА

17.1-3.1

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

Л.Энхтайван

14:30

№104

И/Т

3

Д.Батсайхан

ЭХТА

17.3-2.2

Ц.Алтангадас

О.Сарантуул

Л.Энхтайван

17:00

№104

Э/хар

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 16-ны өдөр                                                                                                               Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

С.Давааням

ЭХТА

22.1-1

Ц.Алтангадас

Дэлгэрнасан

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

нээлттэй

2

Н.Мөнх-Эрдэнэ

ЭХТА

12.1-4

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ж.Байгалмаа

Ш.Оюумаа

Р.Цэрэнханд

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

хаалттай

3

Б.Мөнхдалай

ЭХТА

22.1-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Цэрэнханд

Г.Түвшинбаяр

08:00

№104

Урь/хэл

2020 оны 04 дүгээр сарын 17-ны өдөр                                                                                                             Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Гансүх

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

 

2

Б.Мөнхтулга

Д.Эрдэнэ-Очир

ЭХТА

17.1-2.1, 17.1-3.1

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Тогтохбаяр

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

И/Т

3

М.Энхсанаа

М.Батнягт

ЭХТА

22.1-1

Ц.Алтангадас

Д.Энхцэцэг

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

16:30

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00