Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.04.20-2020.04.24/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 04 дүгээр сарын 20-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Гэрэлмаа

Эрдэнэт ус ДТС

 

09:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Ц.Амарболд

Б.Эрдэнэтуяа

 

08:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

С.Өлзийдалай

 

 

08:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Цэрэнжаргал

Эрдэнэт ШУТП ОНӨААТҮГ

 

14:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Баярсүрэн

Б.Адъяасүрэнбаатар

С.Дуламрагчаа

Р.Цэрэнханд

Төмөрчулуун

09:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Бигэр шимт элс

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Цэрэнханд

Нандинчулуун

14:00

№106

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 21ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Б.Сүрэндолгор

Ц.Мөнхсүлд

 

08:20

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Бямба

Б.Соёл-Эрдэнэ

З.Баттулга

З.Дэлгэрцэцэг

 

08:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Сэргэлэн

Д.Мөнхжаргал

 

14:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Даваасүрэн

Бат-Очир

 

14:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Энто ХХК

Их ерөөл сайхан ХХК

 

10:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Эрдэнэбаяр

ОА Жаргалант сумын АН хороо

Ж.Нямаа

М.Ганзориг

16:00

№106

гомдол

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 22ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Монгол банкны хэлтэс

 

 

09:00

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Ж.Эрдэнэчимэг

 

 

08:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Болоож

 

 

09:30

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Наранбаатар

С.Ариунаа

 

10:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

Д.Оюун

О.Оюун-Эрдэнэ

О.Эрдэнэзориг

Ж.Нямаа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

09:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Монгол банк

 

 

08:00

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Б.Цэцэгмаа

 

 

08:30

№106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Г.Эрдэнэ

 

14:30

№106

 

9

Л.Ариунцэцэг

Б.Түвшинзаяа

Ц.Мөнхтуяа

 

15:30

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Б.Болортуяа

М.Мөнхбат

 

16:30

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 23ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Д.Өлзийжаргал

С.Мөнх-Очир

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Д.Алтантуяа

МНЦО ХХК

О.Сарантуул

А.Төмөрчулуун

14:00

№106

И/Т

3

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Д.Хүрэлсүх

 

10:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Энхбат

 

 

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баярхүү

 

 

08:30

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк ХХК

 

 

09:00

№103

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 24ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Их хаадын цуваа

Амартунгалаг

 

10:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Болдбаатар

Г.Эрхэмбаяр

 

08:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Д.Уранчимэг

Оюунгэрэл

 

15:00

№106

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00