Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.04.27-2020.05.01/

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 27- ны өдөр                                                                                                               Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Сувд-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

О.Сарантуул

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

2

Г.Батжаргал

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

 

3

Л.Эрдэнэцог

ЭХТА

17.1-2.1,

Ц.Алтангадас

М.Бумаа

Л.Оюунтуяа

15:30

№104

 

4

Ч.Одгэрэл

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

11:30

№104

Нээлттэй

Э/Хар

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 28-ны өдөр                                                                                                              Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Сугар

ЭХТА

10.1-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Оюунчимэг

Р.Нямцэрэн

Ундрах-Оргил

Д.Сүрэнхор

09:00

№104

И/т

2

Г.Гансүх

ЭХТА

11.4-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Энхтайван

15:00

№104

 

3

О.Одбаяр

ЭХТА

20.7-1

Ц.Алтангадас

Р.Цэрэнханд

Л.Энхтайван

16:30

№104

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 29-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Энхчимэг

М.Доржбат

Э.Түмэнбаяр

ЭХТА

23.2-1, 21.1-1, 21.14-2

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

Б.Долгорсүрэн

Л.Оюунтуяа

15:00

№104

 

2

Л.Мөнхзаяа

ЭХТА

17.3-1, 17.4-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

С.Уламбаяр

Н.Батнасан

09:00

№104

 

3

Л.Эрдэнэсайхан

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Т.Эрдэнэзаяа

Л.Энхтайван

08:00

№104

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 30-ны өдөр                                                                                                               Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

П.Оргилболд

ЭХТА

12.1-4

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

09:00

№104

хаалттай

2

Б.Мөнхдалай

ЭХТА

22.1-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Цэрэнханд

Н.Дүүрэнжаргал

15:00

№104

 

3

Б.Итгэлт

ЭХТА

20.7-1

Д.Ариунцэцэг

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

14:30

№107

 

 

2020 оны 05 дугаар сарын 01-ны өдөр                                                                                                              Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Н.Мөнх-Эрдэнэ

ЭХТА

12.1-4

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Цэрэнханд

Ш.Оюумаа

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

хаалттай

2

М.Энхсанаа

М.Батнягт

ЭХТА

22.1-2

Ц.Алтангадас

Энхцэцэг

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

14:00

№104

нээлттэй

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00