Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.05.04-2020.05.08/

2020 оны 05 дугаар сарын 04-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Эрдэнэбилэг

Ц.Нэргүй

 

10:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

П.Дулмаа

 

 

09:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Бос-Эрдэнэ ХХК

Оюун, Оюун-Эрдэнэ, Эрдэнэзориг

Ж.Нямаа

М.Мэндбаяр

М.Ганзориг

Э.Түмэнбаяр

09:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

М.Цэнд-Аюуш

Н.Гандолгор

хаалттай

14:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

С.Ганхуяг

Б.Амаржаргал

хаалттай

15:00

№103

 

2020 оны 05 дугаар сарын 05ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Г.Нанжид

 

 

10:30

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

Ц.Бямбаа

 

 

09:00

№103

 

3

Б.Хишигдаваа

Т.Цэвээнсүрэн

 

 

09:30

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

А.Цэвэгмэд

 

 

10:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Б.Дэлгэрцэцэг

П.Хишгээ

Б.Уртнасан нар

ОА Эрүүл мэндийн газар

М.Ганзориг

Э.Түмэнбаяр

14:00

№106

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Г.Сарантуяа

О.Баттулга

О.Сарантуул

Э.Түмэнбаяр

М.Ганзориг

08:30

№106

 

2020 оны 05 дугаар сарын 06ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Их хаадын цуваа ХХК

М.Амартунгалаг

Г.Мөнгөнцацрал

Х.Оюунбат

09:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Батжаргал

Г.Сандагдорж

 

14:00

№106

 

2020 оны 05 дугаар сарын 07ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баярхүү

 

О.Оюунгэрэл

Прокурор Б.Оюун-Эрдэнэ

08:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Хилчин

Алимаа нар

Ц.Энхтуяа

09:30

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Энхбат

 

 

11:00

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Д.Уранчимэг

 

Прокурор

Л.Энхтайван

15:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

З.Буянжаргал

Д.Чинбат

Ө.Энхбаатар

14:00

№107

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Сэрээнэндорж

Монгема ХХК

Б.Баасанжав

16:00

№107

 

7

Б.Хишигдаваа

Т.Саранцэцэг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Д.Оюунчимэг

14:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Б.Галбадрах

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Наранхүү

08:30

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

Г.Ганжигүүр

О.Ууганбаяр

хаалттай

10:30

№106

 

2020 оны 05 дугаар сарын 08ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Н.Энхзаяа

Ч.Дашболд

С.Гантөмөр

М.Энхболд

08:30

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ё.Батболд

Тас бүргэд ХХК

М.Энхболд

Б.Долгорсүрэн

14:00

№103

 

               

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00