2020 оны 05 дугаар сарын 11- ны өдөр Даваа ГАРАГ
№ |
Шүүгдэгчийн овог нэр |
Эрүүгийн хуулийн зүйл |
Шүүх бүрэлдэхүүн |
Өмгөөлөгч |
Улсын яллагч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Э.Баярхүү |
ЭХТА 11.1-2.4 |
Ш.Эрдэнэцэцэг Д.Ариунцэцэг Ж.Байгалмаа |
Туул Оюун-Эрдэнэ |
Л.Оюунтуяа |
09:00 №104 |
И/Т |
2 |
У.Хосбаяр |
ЭХТА 17.1-3 |
Ц.Алтангадас Д.Ариунцэцэг Ж.Байгалмаа |
Р.Бямбажав |
Л.Оюунтуяа |
16:00 №104 |
И/Т |
2020 оны 05 дугаар сарын 12-ны өдөр Мягмар ГАРАГ
№ |
Шүүгдэгчийн овог нэр |
Эрүүгийн хуулийн зүйл |
Шүүх бүрэлдэхүүн |
Өмгөөлөгч |
Улсын яллагч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Аззаяа |
ЭХТА 17.3-2.2 |
Д.Ариунцэцэг |
Бат-Ерөөлт Д.Энхбаяр |
Н.Дүүрэнжаргал |
09:00 №104 |
|
2 |
Б.Сугар |
ЭХТА 10.1-1 |
Ш.Эрдэнэцэцэг Ж.Байгалмаа Ц.Алтангадас |
Оюунчимэг Р.Нямцэрэн Х.Ундрах-Оргил |
Д.Сүрэнхор |
14:00 №104 |
И/Т |
2020 оны 05 дугаар сарын 13-ний өдөр Лхагва ГАРАГ
№ |
Шүүгдэгчийн овог нэр |
Эрүүгийн хуулийн зүйл |
Шүүх бүрэлдэхүүн |
Өмгөөлөгч |
Улсын яллагч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Ш.Ням-Очир Б.Чингис |
ЭХТА 17.1-2.1 11.6-1 |
Ц.Алтангадас |
Р.Бямбажав |
Л.Оюунтуяа |
14:00 №104 |
нээлттэй |
2 |
Б.Пүрэвсүрэн |
ЭХТА 11.6-2 |
Ц.Алтангадас |
Р.Цэрэнханд М.Ганзориг М.Мэндбаяр |
Н.Дүүрэнжаргал |
09:00 №104 |
нээлттэй |
3 |
Б.Чингисбаатар Ц.Бумбаяр |
ЭХТА 11.6-1 |
Д.Ариунцэцэг |
|
Н.Дүүрэнжаргал |
15:30 №107 |
|
4 |
Ц.Отгонсүх |
ЭХТА 11.6-1 |
Д.Ариунцэцэг |
|
Н.Дүүрэнжаргал |
14:30 №107 |
|
5 |
А.Дугар |
ЭХТА 11.6-1 |
Д.Ариунцэцэг |
|
Н.Дүүрэнжаргал |
16:00 №104 |
|
2020 оны 05 дугаар сарын 14-ны өдөр Пүрэв ГАРАГ
№ |
Шүүгдэгчийн овог нэр |
Эрүүгийн хуулийн зүйл |
Шүүх бүрэлдэхүүн |
Өмгөөлөгч |
Улсын яллагч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Г.Энхчимэг М.Доржбат Э.Түмэнбаяр |
ЭХТА 23.2-1, 21.1-1, 21.14-2 |
Ш.Эрдэнэцэцэг |
М.Ганзориг Б.Долгорсүрэн |
Л.Оюунтуяа |
09:00 №104 |
|
2 |
Б.Мөнхдалай |
ЭХТА 22.1-1 |
Ш.Эрдэнэцэцэг |
Р.Цэрэнханд Р.Нямцэрэн |
Н.Дүүрэнжаргал |
14:00 №104 |
|
2020 оны 05 дугаар сарын 15-ны өдөр Баасан ГАРАГ
№ |
Шүүгдэгчийн овог нэр |
Эрүүгийн хуулийн зүйл |
Шүүх бүрэлдэхүүн |
Өмгөөлөгч |
Улсын яллагч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Н.Мөнх-Эрдэнэ |
ЭХТА 12.1-4 |
Ц.Алтангадас Ш.Эрдэнэцэцэг Ж.Байгалмаа |
Р.Цэрэнханд Ш.Оюумаа Төмөрчулуун |
Н.Дүүрэнжаргал |
09:00 №104 |
хаалттай |
2 |
Д.Бадам |
ЭХТА 11.6-1 |
Д.Ариунцэцэг |
|
Л.Энхтайван |
09:00 №107 |
|
3 |
У.Батнасан |
ЭХТА 11.6-1 |
Д.Ариунцэцэг |
|
Б.Оюун-Эрдэнэ |
10:00 №107 |
|
Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА
Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn
Хайлт
Мэдээ, мэдээлэл
Фэйсбүүк
Цаг агаар
Статистик
2020-03-16-ний өдрөөс хойш.
- 1 Онлайн
- 32 Өнөөдөр
- 33 Өчигдөр
- 178 Долоо хоногт
- 2112 Сүүлийн сард
- 79946 Нийт хандалт