Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.05.11-2020.05.15/

2020 оны 05 дугаар сарын 11-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Х.Зулбаатар

О.Батцэцэг

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Л.Бөхбат

 

 

10:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

ДУЭЯ ХХК

Б.Анхбаяр

 

10:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Алтантуяа

МНЦО ХХК

О.Сарантуул

Ө.Энхбаатар

Б.Баасанжав

14:00

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Хас банк

 

 

08:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Ууганцэцэг

 

 

09:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Должинжав

 

 

09:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Монгол банкны хэлтэс

 

Г.Ариунзул

10:00

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Хос капитал ХХК

 

 

10:30

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Төрбаригч

 

 

11:00

№103

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Уранбилэг

 

 

11:30

№103

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Сайнжаргал

Оюун-Эрдэнэ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Р.Цэрэнханд

17:00

№106

гомдол

2020 оны 05 дугаар сарын 12ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Сайнжаргал

Оюун-Эрдэнэ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Р.Цэрэнханд

09:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Б.Анхбаяр

Т.Эрдэнэцэцэг

 

14:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ё.Батболд

Тас бүргэд ХХК

Б.Долгорсүрэн

М.Энхболд

14:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Наранцэцэг

 

 

08:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Ц.Ишханд

 

 

08:00

№106

 

 

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баярхүү

 

прокурор

Б.Оюун-Эрдэнэ

15:00

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Д.Гэрэлцэцэг

С.Өлзийхутаг

 

09:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

О.Болормаа

С.Гантөмөр

 

09:30

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Т.Саранцэцэг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

10:00

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Ш.Цэцэгмаа

ОА Нийгмийн даатгалын хэлтэс

 

14:00

№103

 

2020 оны 05 дугаар сарын 13ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Ж.Долсүрэн

Г.Ганбат

Ө.Энхбаатар

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Сарнай

Г.Шинэбаяр

Р.Энэрэлсайхан

09:30

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Туяа

Ж.Мягмарсүрэн

 

10:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

М.Нарансүх

С.Золзаяа

Ж.Нямаа

14:00

№106

 

5

Б.Хишигдаваа

Ц.Саранцэцэг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

08:30

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Н.Энхзаяа

Ч.Дашболд

С.Гантөмөр

М.Энхболд

Ганбат

10:30

№103

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00