Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.05.18-2020.05.22/

2020 оны 05 дугаар сарын 18- ны өдөр                                                                                                                Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

М.Энхсанаа

М.Батнягт

ЭХТА

22.1-2

Ц.Алтангадас

Д.Энхцэцэг

Х.Оюунбат

Л.Энхтайван

14:00

№104

нээлттэй

2

Г.Гансүх

ЭХТА

11.4-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Энхтайван

09:00

№104

нээлттэй

2020 оны 05 дугаар сарын 19-ны өдөр                                                                                                               Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Гэгээнбаяр

У.Ууганбаяр

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Л.Энхтайван

14:00

№104

 

2

Б.Мөнхтулга

Д.Эрдэнэ-Очир

ЭХТА

17.1-2.1, 3.1

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Тогтохбаяр

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

И/Т

3

К.Бөхбалот

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Энхтайван

09:30

№107

 

4

Я.Батбаатар

ЭХТА

11.6-2

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Энхтайван

10:30

№107

 

2020 оны 05 дугаар сарын 20-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Мөнхзаяа

ЭХТА

17.4-1, 17.3-1

Ц.Алтангадас

 

С.Батмөнх-Очир

14:00

№104

нээлттэй

2

Ш.Ням-Очир

Б.Чингис

 

ЭХТА

17.1-2.1, 11.6-1

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Ө.Энхбаатар

Л.Оюунтуяа

10:00

№104

нээлттэй

3

 

Хянан магадлан

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Жавхлантуяа

09:00

№104

 

2020 оны 05 дугаар сарын 21-ны өдөр                                                                                                                Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Болд-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

нээлттэй

2

Ч.Эрдэнэдаваа

ЭХТА

17.3-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№104

нээлттэй

3

Ж.Энхбаяр

Э.Өлзийнаран

А.Оюунбилэг

ЭХТА

17.4-2.1

Ц.Алтангадас

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Х.Оюунбат

Б.Оюун-Эрдэнэ

11:00

№104

Урь/хэл

4

Б.Мөнхбулган нар

ЭХТА

17.1-2.4, 11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

Т.Эрдэнэзаяа

Ц.Энхтуяа

Ц.Мөнхтуяа

15:30

№104

Урь/хэл

2020 оны 05 дугаар сарын 22-ны өдөр                                                                                                              Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Я.Цэгмэд-Од

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

О.Сарантуул

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

 

2

Б.Аззаяа

ЭХТА

17.3-2.2

Д.Ариунцэцэг

Д.Энхбаяр

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00