Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.05.18-2020.05.22/

2020 оны 05 дугаар сарын 18-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Оюун-Эрдэнэ

Батсайхан

хаалттай

09:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Баасансүрэн

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

15:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Энхзул

Чулуунхүү

 

10:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Сүрэнжаргал

Тэнүүн

 

10:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэбаяр

Ардчилсан нам

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Ж.Нямаа

08:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэдалай

Очирбат

 

14:00

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Б.Мөнхсүрэн

Б.Гарьд

 

10:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Б.Самдан

 

Прокурор

С.Батмөнх-Очир

09:30

№103

 

 

Б.Хишигдаваа

С.Наранцэцэг

Г.Очирхуяг

 

10:30

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Ш.Ундрах

 

Н.Хулан

14:00

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Мөнхтөр

 

 

14:30

№103

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

 

Г.Батзориг

15:00

№103

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Худалдаа хөгжлийн банк

 

Ц.Дамбаравжаа

15:30

№103

 

13

Б.Дэлгэрцэцэг

О.Отгонтуяа

 

 

16:00

№103

 

2020 оны 05 дугаар сарын 19ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Ө.Жанибек

Ж.Айнажан

Э.Түмэнбаяр

09:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Ө.Цолмон

ЕБ 3-р сургууль

 

10:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Сарантуяа

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

14:00

№107

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Н.Энхболд, Б.Одгарьд нар

П.Алтантүлхүүр

 

14:30

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Мөнхөө

Г.Дуламханд

 

08:00

№107

 

7

Б.Бямбасүрэн

Одгэрэл

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

09:00

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Ганбат

 

 

08:00

№103

 

10

Б.Бямбасүрэн

Баттөр

 

 

14:00

№106

 

2020 оны 05 дугаар сарын 20ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Н.Анужин

Ариунаа

Мэндбаяр

10:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Батдулам

Бямбамаа

 

14:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Алтанмягмар

Одбаяр

 

15:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Хос капитал

Батнайрамдал

 

16:00

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Т.Нямтогтох

Саранцэцэг

 

14:00

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Дэлгэрцогт

С.Одончимэг

О.Эрдэнэжаргал

15:00

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

А.Отгонболд

 

 

08:00

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Х.Шинэцэцэг

Я.Алтангэрэл

 

08:30

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Б.Мөнхтуяа

Д.Нямжалцан

 

09:00

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Б.Батбаатар

 

10:00

№103

 

11

Л.Ариунцэцэг

Голомтбанк

 

 

09:30

№103

 

2020 оны 05 дугаар сарын 21ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Р.Баяраа

 

 

09:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Н.Болд

 

 

14:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Алтаншагай

Цэрэнчимэд

О.Сарантуул

10:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

О.Отгонтуяа

Г.Цэрэн

М.Бумаа

О.Цэрэнпунцаг

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Б.Мөнгөнцэцэг

Б.Баянмөнх

 

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Х.Сарантуяа

П.Наянжин

 

09:30

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Ё.Батболд

Б.Гансүх

М.Энхболд

Б.Долгорсүрэн

10:30

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Ц.Батхүү

 

 

14:00

№103

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Б.Энхцэцэг

ОА Засаг дарга

М.Энхтуяа

Х.Одхүү

14:30

№103

 

2020 оны 05 дугаар сарын 22ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Ариунтамир

Тунгалагтамир

 

14:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Пүрэвжамц, Болортуяа,Лосиймаа

Б.Мөнхтулга

М.Ганзориг

Баттулга

14:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Хилчин

М.Баярмаа нар

Ц.Энхтуяа

08:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Д.Уранчимэг

Ч.Оюунгэрэл

Х.Оюунбат

О.Сарантуул

14:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

С.Баярсайхан

 

08:00

№103

 

               

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00