Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.06.29-2020.07.03/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 06 дугаар сарын 29-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун

Төгссаруул

О.Сарантуул

М.Ганзориг

08:00

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Чухал трейд ХХК нар

Дабль кроун ХХК нар

З.Баттулга

Р.Нямцэрэн

Б.Батбаатар

Х.Оюунбат

Т.Эрдэнэзаяа

14:00

№106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

О.Мөнхбат

Б.Хишигбаяр

 

10:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

ОА Засаг даргын тамгын газар

ОА ШШГГ

Б.Эрдэнэболд

Х.Одхүү

11:00

№106

онлайн

5

Р.Үүрийнтуяа

А.Булга-Эрдэнэ

Ө.Мягмар

 

09:30

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Г.Оюунболор

О.Оюунболд

Я.Эрдэнэчимэг

09:30

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

Хас банк

Б.Соёл-Эрдэнэ

Б.Ганбат

 

15:30

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Л.Ариунцэцэг

М.Мягмарсүрэн

Номун дөлгөөн ХХК

Я.Эрдэнэчимэг

14:00

№103

 

2020 оны 06 дугаар сарын 30ий өдөр Мягмар  гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Уранчимэг

Оюунгэрэл

О.Сарантуул

Х.Оюунбат

14:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Х.Батбаяр

Х.Жанцансамбуу

 

09:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Чингисийн чулуу ХХК

Мөнхзул

10:00

№106

онлайн

4

Р.Үүрийнтуяа

Х.Сарантуяа

Л.Наянжин

Эрдэнэчимэг

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Б.Ганбилэг

 

15:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Н.Баасанжав

М.Мөнхзул

 

08:00

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Х.Одгэрэл

Д.Эрдэнэбаяр

 

09:00

№106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Б.Одгэрэл

Б.Алтантуяа

 

10:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Гялс төгрөг ХЗХ

Б.Ганбат нар

 

15:00

№106

 

11

Б.Хишигдаваа

Э.Жамбалсүрэн

 

 

16:00

№106

 

2020 оны 07 дугаар сарын 01ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Мөнхцэцэг, Н.Энхболд нар

П.Алтантүлхүүр

Х.Оюунбат, Б.Биндэръяа

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Б.Батнайрамдал

М.Эрдэнэтуяа

О.Сарантуул

Р.Цэрэнханд

14:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Т.Шүрэнцэцэг

Г.Төмөрсүх

Х.Оюунбат

Д.Оюунчимэг

16:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

З.Буянжаргал

Д.Чинбат

Ө.Энхбаатар

08:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун

Я.Жигжид

М.Мэндбаяр

10:00

№103

 

2020 оны 07 дугаар сарын 02ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Авто хөргөлт ХХК

Жаргалант мах импекс

 

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Нэт капитал

А.Энхжаргал

Э.Эрхбаяр

Ц.Энхтуяа

09:00

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Хаус хэйтинг ХХК

Ц.Дамбаравжаа

Г.Гансүх

08:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Ууганжаргал

Я.Мөнхбат

Д.Тогтохбаяр

14:00

№106

 

2020 оны 07 дугаар сарын 03ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Гялс төгрөг ХЗХ

Б.Мөнгөнцэцэг

В.Бавуудэмбээ

С.Болортуяа

09:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Т.Ариунжаргал

ШШГЕГ, ОА ШШГА

Б.Эрдэнэболд

14:00

№106

онлайн

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00