Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.08.24-2020.08.28/

2020 оны 08 дугаар сарын 24-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ш.Барсболд

Ж.Шинэжил

 

08:00

№106

 

1

Л.Ариунцэцэг

Д.Мягмарсүрэн

 

 

08:30

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Н.Мөнхцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

 

09:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Р.Цэцэгээ

 

Д.Дүүрэнжаргал

10:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Ууганцэцэг

Д.Лувсансаарав

 

11:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

У.Пүрэвхүү

Б.Энхцэцэг

Я.Эрдэнэчимэг

14:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Д.Отгонцагаан

ОАД гүйцэтгэх газар

Х.Оюунбат

15:30

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Б.Батсүх

Б.Дамбийжанзан

 

Оюун-эрдэнэ

 

08:00

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

П.Түвшинжаргал

Э.Гэрэлсүрэн

М.Энхболд

09:00

№103

 

9

Р.Үүрийнтуяа

ЭҮ ТӨҮГ

Цэц мөнх ХХК

 

14:00

№103

 

10

Б.Бямбасүрэн

Ус цаг уур шинжилгээ

 

 

10:30

№103

 

11

Б.Бямбасүрэн

Анхтуяа

Батаа

Д.Оюунчимэг

15:00

№103

 

12

Бямбасүрэн

Нарантуяа

Отгонбаатар

 

16:00

№103

 

13

Б.Бямбасүрэн

Уянга

Батмөнх

 

08:00

 №107

 

2020 оны 08 дугаар сарын 25-ны өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ө.Цолмон

3-р сургууль

Ө.Энхбаатар

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Төрийн банк ХХК

Чанцал баатар

М.Ганзориг

10:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Б.Шижирбаатар

М.Бямбадорж

Ө.Энхбаатар

Г.ЭРдэнэзаяа

 

14:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Т.Булган-Эрдэнэ

М.Лутбаатар

Ө.Энхбаатар

09:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Б.Эрдэнэчимэг

Ч.Отгонбаяр

 

15:00

№106

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Мөнгөншагай

Д.Отгонбаатар

 

16:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Гандолгор

Бат-Эрдэнэ

 

09:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Баясгалан

Баясгалан

 

10:00

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Н.Мөнхбат

 

 

08:30

№103

 

10

Б.Бямбасүрэн

Оюунтүлхүүр

Уламбаяр

 

10:30

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Цэндсүрэн

Төгөлдөр

 

08:00

№103

 

12

Б.Бямбасүрэн

Мөнгөншагай

 

 

15:00

№103

 

13

Б.Бямбасүрэн

Дуламсүрэн

 

 

15:00

№103

 

14

Б.Бямбасүрэн

Батжаргал

 

 

16:00

№103

 

15

Б.Бямбасүрэн

Рэнчин ванжил

 

 

16:30

№103

 

16

Л.Ариунцэцэг

Эрдэнэт ус

Энгаб ХХК

 

11:00

№107

 

2020 оны 08 дугаар сарын 26-ны өдөр Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ж.Мөнхтөр

Л.Галбадрах

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Ганбат

Хулан

 

09:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Л.Цэцэгээ

Б.Жаргалсайхан

 

11:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Мягмардорж

Сүнжидмаа

 

11:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Д.Баатарцогт

 

 

14:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Л.Жаргал

 

 

15:00

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Д.Ганбат

М.Ариунболд

 

16:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Рэнцэнханд

Шинэбаяр

Цолмон

08:30

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Уянга

Батмөнх

 

15:30

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Г.Цэрэндорж

О.Галбадрал

 

14:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Монгол даатгал

Дэжидсүрэн

 

14:30

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Ундрах

Түмэн-Өлзий

 

16:30

№106

 

 

Л.Ариунцэцэг

Б.Эрдэнэчимэг

Ц.Отгонбаяр

 

08:00

№103

 

2020 оны 08 дугаар сарын 27-ны өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Даваат багийн ЗД

Б.Отгончимэг

 

09:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Б.Отгонжаргал

Д.Амартүвшин

 

08:00

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Мандухая

Мөнхбаатар

 

10:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Э.Халиунаа

 

 

14:00

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Отгонжаргал

 

 

14:30

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Төрийн банк Орхон салбар

 

 

15:00

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

М.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

15:30

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Эрдэнэт ус ДТС

Энгаб ХХК

 

08:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Л.Болорчимэг

Б.Энх-Амгалан

М.Мэндбаяр Э.Түмэнбаяр Б.Баасанжав

09:00

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Д.Эрдэнэчимэг

Ч.Барбаатар

 

10:00

№103

 

11

Л.Ариунцэцэг

Б.Бавуудорж

М.Моломжамц

 

11:00

№103

 

12

Л.Ариунцэцэг

Д.Отгонцагаан

ШШГГ

 

14:00

№103

 

13

Л.Ариунцэцэг

Төмөрт Оргил ХХК

ШШГГ

 

15:00

№103

 

2020 оны 08 дугаар сарын 28-ны өдөр Баасан ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Л.Цэрэннадмид

Д.Оюун

Э.Түмэнбаяр, М.Мэндбаяр, Ж.Нямаа

08:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Д.Хуланбаатар

ЭҮ ТӨҮГ

Шинэцэцэг

Оюунбат

14:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Батлут

Ууганбаяр

Цэдэвдорж

М.Мэндбаяр

10:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Батлуудат ХХК

Хүрэнбулаг ХХК

Болортуяа

08:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00