Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.09.07-2020.09.11/

2020 оны 09 дүгээр сарын 07-ны өдөр                                                                           Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Н.Хүслэн

Б.Билгүүн

ЭХТА

17.2-1

Ц.Алтангадас

Д.Энхбаяр

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

2

С.Давааням

ЭХТА

22.1-4

Ц.Алтангадас

М.Дэлгэрнасан

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№104

 

3

Дашдондог

ЭХТА

17

Ц.Алтангадас

Р.Цэрэнханд

Л.Энхтайван

11:00

№104

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг

 

4

Б.Гансамбуу

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

 

Ц.Лхамсүрэн

17:00

№104

 

2020 оны 09 дүгээр сарын 08ы өдөр                                                                        Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Хүрэлчулуун

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Д.Оюун-Эрдэнэ

С.Батмөнх-Очир

14:00

№104

 

2

Д.Өсөхбаяр

ЭХТА

12.1-2.1

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ж.Дэлгэрмөрөн

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Ц.Энхтуяа

Л.Энхтайван

09:00

№104

И/Т

хаалттай

3

Ч.Батчулуун

ЭХТА

11.4-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

16:00

№104

 

2020 оны 09 дүгээр сарын 10-ны өдөр                                                                          Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Д.Соёлчхүү

ЭХТА

22.1-1

Ц.Алтангадас

Х.Оюунбат

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

У/Х

2

Д.Ганбат

ЭХТА

17.3-2.1

Ц.Алтангадас

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№104

 

3

О.Батсайхан

 

ЭХТА

23.1-2.1

11.6-2

Ц.Алтангадас

Э.Түмэнбаяр

М.Мэндбаяр

 

П.Шижиртуяа

10:00

№104

 

 

4

Г.Сундуй-Очир

ЭХТА

12.1-2.1

Ц.Алтангадас

Э.Түмэнбаяр

М.Мэндбаяр

 

Н.Дүүрэнжаргал

16:00

№104

 

2020 оны 09 дүгээр сарын 11-ний өдр                                                                                   Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Түмэн-Өлзий

ЭХТА

12.1-4

Ц.Алтангадас

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 И/Т

хаалттай

2

Өлзийсайхан

ЭХТА

 

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Л.Энхтайван

15:00

№104

 

3

Б.Бямбадорж

ЭХТА

17.1-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

16:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Э.ГЭРЭЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00