Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.09.07-2020.09.11/

2020 оны 09 дүгээр сарын 07-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Цогтбаатар

 

 

08:00

№103

 

1

Л.Ариунцэцэг

Оюунцэцэг

 

 

08:30

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Чаминцэцэг

 

 

09:30

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

А.Лхам

 

 

09:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Автопройм ХХК

Б.Цэрэннадмид

 

09:30

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

П.Алтантогтох

Н.Дэмбэрэлтулга

 

10:30

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Г.Батбилэг

С.Золзаяа

Ж.Нямаа

М.Мэндбаяр

14:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Эрдэнэт ДТС ОНӨХК

Х.Эрдэнэбулган

 

15:30

№106

 

9

Б.Хишигдаваа

С.Батсайхан

 

 

08:00

№106

 

10

Б.Хишигдаваа

Г.Батцэцэг

 

 

08:30

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Монгол даатгал

Дэжидсүрэн

Я.Эрдэнэчимэг

 

15:30

№107

 

12

Б.Бямбасүрэн

Солонго

Энх-Эрдэнэ

Р.Нямсүрэн

14:00

№107

 

13

Б.Бямбасүрэн

Дагиймаа

Хишигбаяр

 

16:30

№107

 

14

Б.Бямбасүрэн

Лхам

 

 

08:30

№107

 

2020 оны 09 дүгээр сарын 08-ны өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Төрийн банк

Ч.Ганбаатар

Болор-Эрдэнэ

Энхтүвшин

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

14:00

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

М.Хос-Эрдэнэ

Г.Батдөлгөөн

 

09:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

О.Дамба нар

Н.Эрдэнэсувд нар

 

10:30

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Буянжаргал

Ц.Батчулуун

 

14:00

№106

 

5

Б.Хишигдаваа

Д.Мандал

Д.Жамьянсүрэн нар

 

15:30

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Г.Мөнгөнчимэг

 

 

08:30

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

С.Сэргэлэн

Х.Отгончимэг

Эрдэнэчимэг

Сарантуул

08:30

№103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Талх чихэр ХХК

Н.Алтанцэцэг

 

09:30

№103

 

9

Р.Үүрийнтуяа

 

Д.Уламбаяр

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Х.Оюунбат

16:00

№103

 

2020 оны 09 дүгээр сарын 09-ний өдөр Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Мөнгөншагай

Отгонбаатар

 

08:30

№103

и/т

2

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Э.Одсүрэн

Л.Баасанням нар

Ц.Энхтуяа

14:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Д.Мөнхтуул

Ч.Мөрөнчулуун

 

09:00

№106

хаалттай

4

Б.Хишигдаваа

Э.Нандинцэцэг

Ц.Лхагважаргал

 

10:00

№106

хаалттай

5

Б.Хишигдаваа

Б.Зулцэцэг

Х.Сүрэнхүү

 

08:15

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбадэмбэрэл

С.Эрдэнэбулган

 

15:30

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Долгор

Аюуш

 

14:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Болормаа

Буяндалай

 

15:00

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэчимэг

Сугар

Д.Энхбаяр

08:00

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Баасанжав

 

 

08:30

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Болдсайхан

Ариунболд

 

16:00

№106

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

С.Золзаяа

Б.Цэндсүрэн

Ж.Нямаа

 

10:00

№103

И/т Гэрэлт-Очир

2020 оны 09 дүгээр сарын 10-ны өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Мөнгөншагай

Э.Төрболд

 

08:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

А.Мөнгөнтуул

Б.Бат-Эрдэнэ

 

09:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

О.Булганчимэг

М.Анхбаяр

 

09:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Б.Алгирмаа

Б.Батбаяр

О.Сарантуул

Цэрэнханд

Ц.Энхтуяа

10:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Л.Алимаа

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Лхагвасүрэн

Д.Наранхүү

 

14:30

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Б.Цогтгэрэл

Орхон АЗЗА ТӨҮГ

Я.Эрдэнэчимэг

15:30

№106

 

7

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Мазар ХХК

Б.Ховор-Эрдэнэ

 

08:00

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Скайтел ХХК

Д.Болормаа

 

14:00

№103

И/Т Бямбасүрэн

9

Л.Ариунцэцэг

Хөүп таун ХХК

Я.Жигжид

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Ц.Энхтуяа

09:00

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Гялс төгрөг ХЗХ

Б.Мөнгөнцэцэг нар

С.Болортуяа

10:00

№103

 

11

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

 

 

Б.Эрдэнэдалай

Ц.Сэрээтэргочоо

Х.Оюунбат

15:30

№103

 

12

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

 

Б.Энхцэцэг

Х.Азжаргал

 

16:30

№103

Гомдол

2020 оны 09 дүгээр сарын 11-ний өдөр Баасан ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Гандолгор

Бат-Эрдэнэ

 

10:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

 

 

Хас банк

Мөнхтуяа

 

10:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Сүнжидмаа

Ганхуяг

 

14.00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Оюунтүлхүүр

Уламбаяр

 

15:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

Уламбаяр нар

Д.Наранхүү

08:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Хас банк

Мөнхзул Сарантуяа

 

09:00

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

С.Наваадорж

Х.Отгонбаатар

 

14:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Ч.Нарантунгалаг

Х.Гомбо

 

15:00

№103

хаалттай

9

Б.Хишигдаваа

Л.Бямбаноров

Хуанли таун ХХК

Ц.Энхтуяа

А.Очбадрал

09:00

№103

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Э.ГЭРЭЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00