Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД / 2018.11.05 - 2018.11.07 /

 

2018 оны 11 дүгээр сарын 05-ны өдөр                                                                                                      Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Нарантунгалаг

Эрдэнэзоригт

 

08:00

№ 106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Донгоодаваа

Эрдэнэт Ус ДТС ОНӨХК

 

14:00

№ 106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Баярмагнай

ОА-н Засаг дарга

 

09:00

№ 106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ө.Бадамзул

Г.Сайнхүү

 

16:00

№ 103

Хаалттай

 

5

Б.Хишигдаваа

Д.Чойжамц

 

 

09:00

№ 103

 

6

Б.Хишигдаваа

Галмандах

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

О.Сарантуул

14:00

№ 107

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Хаан банк ХХК

Даваасүрэн

 

10:00

№ 103

 

 

2018 оны 11 дүгээр сарын 06ы өдөр                                                                                                 Мягмар  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Н.Одгэрэл

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

Х.Оюунбат

09:00

№ 103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Н.Болор-Эрдэнэ

Энхтуул нар

Я.Эрдэнэчимэг

Ц.Энхтуяа

Х.Оюунбат

11:00

№ 103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Н.Баяр

Эрхэт трейд ХХК

Эрдэнэт хүнс

Д.Оюунчимэг

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№ 106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Хандсүрэн

Хорлоо

 

15:30

№ 106

 

5

Б.Хишигдаваа

О.Оюунмаа

Х.Мөнхцэцэг

Х.Сувд

 

14:00

№ 103

 

6

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Д.Алтантуяа

Н.Отгонжаргал

 

15:30

№ 103

И/Т

7

Л.Ариунцэцэг

П.Нямаа

 

 

08:00

№ 106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Т.Цэвэлмаа

 

 

08:20

№ 106

 

9

Л.Ариунцэцэг

Нэт капитал корпораци финанс ББСБ

 

Б.Саруул

08:40

№ 106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Хаан банк ХХК

Т.Жура, К.Нургул

Ц.Хатанбаатар

Р.Отгонжаргал

14:00

№ 107

 

11

Л.Ариунцэцэг

Б.Саруул

Т.Оюун-ЭРдэнэ

 

10:30

№ 107

 

12

Л.Ариунцэцэг

Ц.Оюунчимэг

Ц.Энхтуяа

Я.Эрдэнэчимэг

09:00

№ 107

 

 

2018 оны 11 дүгээр сарын 07-ны өдөр                                                                                                                  Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Алтанбулаг чөлөөт бүс

Могойн шинэ ус ХХК

 

14:00

№ 103

 

2

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

С.Мөнхбат

Б.Алтангэрэл

Ж.Нямаа

10:00

№ 106

 

3

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

 

 

09:00

№ 10

 

4

Б.Хишигдаваа

Немон констракшн

 

 

09:30

№ 103

 

5

Б.Хишигдаваа

Г.Дорлиг

 

 

10:00

№ 103

 

6

Б.Бямбасүрэн

Энэбиш

Баатар-Аюуш

Мөнхсувд

15:30

№ 106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Алтантовч

Эрдэнэбаатар

 

17:00

№ 106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Гантулга

 

 

08:00

№ 106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Чулуунтогтох

 

 

08:30

№ 106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Б.Дэлгэрцэцэг

Хазаарбат ХХК

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

М.Энхболд

Д.Пүрэв-Отгон

Эрдэнэбилэг

15:00

№ 106

Гомдол хэлэцэх

 

11

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Ганцолмон

ОА Засаг дарга

 Гомдол хэлэцэх хурал

16:30

№ 106

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

С.Мөнхбат

Б.Алтангэрэл

Ж.Нямаа

10:00

№ 106

 

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Ө.ЕСҮХЭЙ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

 

Хэрэгцээт веб линк