Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД / 2019.01.14-2019.01.18/

2019 оны 01 дүгээр сарын 14-ний өдөр                                                                                                      Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ш.Лувсандагва

 

 

08:00

№ 106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

П.Хишигсүрэн

И.Амарсайхан

 

16:00

№ 106

И/Т

3

Л.Ариунцэцэг

Татварын хэлтэс

Төмөрбетон хийц ХХК

Д.Баярсайхан

14:00

№ 103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Алтанхуяг

Цэдэв

Б.Ганболд

11:00

№ 103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Даланнаст

 

 

08:30

№ 103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Мягмарсүрэн

Б.Болортуяа

 

09:00

№ 106

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Наранцэцэг

Б.Тогтохням

 

10:00

№ 106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Тэмүүлэн

М.Хулан

Д.Оюунчимэг

15:00

№ 106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Энхболд

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№ 106

 

10

Р.Үүрийнтуяа

Ягаан

Гэрэлмаа

Д.Оюунчимэг

О.Сарантуул

09:00

№ 103

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Түмэнжаргал

Болдбаатар

О.Сарантуул

Х.Оюунбат

10:00

№ 103

 

 

2019 оны 01 дүгээр сарын 15ы өдөр                                                                                                      Мягмар  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Б.Батням

Дөлгөөн

 

09:00

№ 103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Уранцэцэг

Э.Баттуул

 

14:00

№ 103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

О.Баясгалан

ШШГГ

Ж.Сангичмаа

16:00

№ 103

И/Т

4

Л.Ариунцэцэг

М.Баярбадрах

 

 

08:30

№ 103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

 

Оюунчимэг

Энхжаргал

О.Сарантуул

Я.Эрдэнэчимэг

09:00

№ 106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

 

Пүрэвсүрэн

Батбаяр

 

16:00

№ 106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

 

Хаан банк ХХК

Бямбасүрэн нар

Р.Цэрэнханд

Ц.Энхтуяа

14:00

№ 106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

 

Сайнням

Золжаргал

 

11:00

№ 106

 

 

 

2019 оны 01 дүгээр сарын 16ы өдөр                                                                                                      Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Хаан банк ХХК

Д.Отгонбат

Б.Дэмчигсүрэн

Д.Оюунчимэг

09:00

№ 103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Монгол дайвин ХХк

Амаржаргал

 

10:00

№ 106

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Мягмарсүрэн

Б.Болортуяа

 

15:30

№ 103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Их мянган шүтээн ХХК

Эрдэнэт ус ДТС ОНӨХК

Х.Оюунбат

А.Төмөрчулуун

14:00

№ 106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Хаан банк ХХК

Даваасүрэн

Р.Цэрэнханд

М.Ганзориг

10:00

№ 106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Монгол дайвин ХХК

М.Билгүүн

 

16:00

№ 107

 

7

Б.Хишигдаваа

Б.Туяа

Ц.Оюунбаяр

 

15:30

№ 106

 

8

Б.Хишигдаваа

Д.Байгалмаа

 

 

08:30

№ 106

 

9

Б.Хишигдаваа

Б.Чулуунбаатар

 

 

08:30

№ 106

 

 

2019 оны 01 дүгээр сарын 17-ны өдөр                                                                                                                      Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Г.Болор-Эрдэнэ

Оюунбат нар

Я.Эрдэнэчимэг

Х.Оюунбат

Ж.Нямаа

Ц.Энхтуул

09:00

№ 106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Чимэдбавуу

Эрдэнэ хивс

М.Мэндбаяр

М.Даваасүрэн

М.Ганзориг

14:00

№ 106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Хишигбаяр

Сарантуяа

М.Ганзориг

16:00

№ 106

 

4

Б.Хишигдаваа

 

Д.Даваадорж

 

 

08:00

№ 106

 

5

Б.Хишигдаваа

 

А.Энхцэцэг

 

 

08:30

№ 106

 

6

Б.Хишигдаваа

 

Ц.Цэрэндэжид

П.Бүрнээ

Д.Оюунчимэг

Сайнбаяр

10:30

№ 106

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Тэнүүн төвөргөөн ХХК

 

 

09:30

№ 103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Ганхуяг

 

 

10:00

№ 103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Эрдэнэцэцэг

ЭДЦС

Я.Эрдэнэчимэг

Х.Оюунбат

14:30

№ 103

 

 

2019 оны 01 дүгээр сарын 18-ний өдөр                                                                                                                    Баасан ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

 

Д.Цэдэнбал

Ж.Мөнх-Эрдэнэ

 

10:30

№ 106

 

2

Б.Хишигдаваа

 

С.Наранхүү

Ч.Анхбаяр нарт

О.Сарантуул

14:00

№ 103

 

3

Б.Хишигдаваа

 

Капитал банк ХХК

Элбострейд ХХК

Л.Баярсайхан нар

 

15:30

№ 106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Шунхлай петролум ХХК

Банзрагч

 

10:30

№ 103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Алтантуяа

Дарьжав

 

09:30

№ 103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Тариалан эрхлэлтийг дэмжих сан

Эрдэнэт фүүдс ХХК

 

16:00

№ 103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Энхдөлгөөн

Ариунболд

 

15:00

№ 103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Ө.ЕСҮХЭЙ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк