Асуух зүйл байна уу?


Асуух зүйл байна уу зурган дээр дарж мэдээлэл лавлагааны ажилтантай холбогдон асууна уу

Хамгийн тохиромжтой хөтөч

Эрхэм хэрэглэгч Та манай сайтыг алдаагүй зөв үзье гэвэл Mozilla Firefox тохиромжтой. Хэрвээ татаж авах бол дээрх зурган дээр дарна уу.

Цаг хугацаа өнгөрсөөр л...

Санал хүсэлт илгээх

Таны мэйл хаяг
Гарчиг
Текст

Санал асуулга

Шүүхээр үйлчлүүлэхэд шаардлагатай мэдээллийг Та авч чадаж байна уу?
 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД 2017 оны 10 дугаар сарын 02-ны өдөр Даваа ГАРАГ

PDF  | Print |  E-mail
Written by admin   
Friday, 29 September 2017 17:12

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2017 оны 10 дугаар сарын 02-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Б.Баттогтох

 

 

08:00

№ 103

 

 

2

Л.Ариунцэцэг

Б.Баттогтох

 

 

08:30

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Л.Хишигтуяа

 

 

09:00

№ 103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Ж.Эрдэнэчмиэг

 

 

09:30

№ 103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Жавзандулам

17-р сургууль

 

09:00

№ 106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Цагаан шувуут СӨХ

Алтансүх

 

14:00

№ 103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Р.Нямцэрэн

 

 

08:30

№ 106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Бямба

Түмэнбуян

 

09:00

№ 107

 

9

Б.Бямбасүрэн

Ц.Ганчимэг

Төгсбаатар

 

14:00

№ 107

 

10

Б.Бямбасүрэн

Бүрэнцэцэг

Будсүрэн

 

15:00

№ 107

Хаалттай

 

11

Б.Бямбасүрэн

Б.Одгэрэл

Цэндсүрэн

Мөнхтуяа

 

10:30

№ 107

 

12

Б.Бямбасүрэн

 

Хас банк ХХК

Жаргалсайхан

Мөнхжаргал

 

10:00

№ 106

 

13

Л.Ариунцэцэг

Д.Алтанцэцэг

 

 

10:00

№ 103

 

14

Л.Ариунцэцэг

Д.Дэлгэрдаваа

 

 

10:30

№ 103

 

15

Л.Ариунцэцэг

Э.Оюунболд

Э.Халиунаа

 

14:00

№ 106

 

16

Л.Ариунцэцэг

Х.Батхишиг

Ч.Одонцэцэг

 

15:00

№ 106

 

17

Л.Ариунцэцэг

М.Чинбат

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

Д.Оюунчимэг

Д.Пүрэв-Отгон

16:00

№106

 

2017 оны 10 дугаар сарын 03-ны өдөр Mягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

А.Найгалмаа

Д.Батхишиг

М.Ганзориг

08:00

№ 106

 

 

2

Л.Ариунцэцэг

 

О.Байгал

Золбоо

 

10:30

№ 106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Д.Хүрэл-Очир

 

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

Жаргалмаа

Шинэжаргал

14:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Эмпипи ХЗХ

Даваасүрэн

Ж.Нямаа

Х.Оюунбат

16:00

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Хандсүрэн

Эрдэнэбаяр

 

08:30

№ 103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Пүрэв-Отгон

Айда ХХК

 

09:00

№ 103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Отгонбилэг

Батхорлоо

 

10:30

№ 103

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Цогбадрах

Энхтайван

 

11:00

№ 103

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Мөнхийн эрхи ББСБ

Б.Амаржаргал

 

16:00

№ 103

 

10

Б.Бямбасүрэн

 

Уламсайхан

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

 

14:00

№ 103

 

11

Б.Бямбасүрэн

 

Б.Эрдэнэхүү

Энхбаяр

 

15:30

№ 103

 

2017 оны 10 дугаар сарын 04-ний өдөр Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Л.Ариунцэцэг

Бямбацэцэг

Энхжин

Ц.Энхтуяа

Х.Оюунбат

09:00

№ 106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Баяртогтох

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

 

14:00

№ 103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Одонтунгалаг

Жаргал

 

15:30

№ 103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Хуанлу Хуантун ХХК

ШШГА

Х.Оюунбат

Сэржмядаг

15:00

№ 104

 

5

Л.Ариунцэцэг

Аманжул

Дэнсмаа

Ж.Нямаа

Батмөнх-Очир

10:30

№ 103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Жи мобайл

Янжинсүрэн

 

10:30

№ 106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Батжаргал

Эрдэнэбаяр

Мэндбаяр

14:00

№ 106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Энхбаяр

Гантөмөр

 

11:00

№ 106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Сум Хөгжүүлэх сан

ЕММС ХХК

 

15:00

№ 106

 

2017 оны 10 дугаар сарын 05-ны өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

 

Нарангэрэл

Даваасүрэн

М.Ганзориг

09:00

№ 106

И/Т

2

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Л.Ариунцэцэг

Гантөмөр

Лхамрагчаа

А.Төмөрчулуун

14:30

№ 106

И/Т

3

Р.Үүрийнтуяа

Ууганбаяр

Сольхүү

 

10:30

№ 106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Бадамсүрэн

 

 

08:30

№ 106

 

2017 оны 10 дугаар сарын 06-ны өдөр Баасан ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

С.Сувдаа

М.Ганзориг

14:00

№ 106

 

2

Б.Бямбасүрэн

 

Жавзмаа

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК

Энхбаяр

14:00

№ 103

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ АЖИЛТАН Ө.ЕСҮХЭЙ

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 
free pokereverest poker revie

Иргэдийн төлөөлөгч нарт

Шүүхийн шийдвэрийн сан

Хэн онлайн байна

We have 66 guests online

Жиргээнд нэгдээрэй

Хуанли

October 2017
SMTWTFS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистик

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterӨнөөдөр872
mod_vvisit_counterӨчигдөр1037
mod_vvisit_counterЭнэ долоо хоногт872
mod_vvisit_counterӨнгөрсөн долоо хоногт8095
mod_vvisit_counterЭнэ сард18292
mod_vvisit_counterӨнгөрсөн сард22726
mod_vvisit_counterБүгд1413822

We have: 66 guests online
Таны IP: 54.224.50.28
 , 
Өнөөдөр: Oct 23, 2017

facebook-д нэгдэх

Шүүхүүдийн харьяалах газар нутаг