Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.06.17-2019.06.21/

Батлав: Орхон аймаг дахь Сум дундын иргэний хэргийн анхан шатны шүүхийн шүүгч.......................Б.Хишигдаваа

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

 

2019 оны 06 дугаар сарын 24ы өдөр Даваа  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Д.Балжинням

 

 

08:00

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

В.Гантулга

 

 

08:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

П.Оюунсүрэн нар

Б.Баярбат

 

10:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Батцэцэг

Б.Цэрэннадмид

 

15:30

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Х.Асемгүль

Хаан банк

Ж.Нямаа

С.Ариунсайхан

09:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Гомдол хэлэлцэх

 

 

14:00

№103

 

7

Л.Ариунцэцэг

С.Энхболд

 

 

08:20

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

С.Дуламсүрэн

 

 

08:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

В.Булгансайхан

 

 

08:40

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Би ди сек ҮЦХ ХК

Эрдэнэт хүнс ХК

Одгэрэл

Д.Оюунчимэг

Ж.Сангичимаа

11:00

№103

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Д.Алтантуяа

Д.Энхзориг

Д.Болдбаатар

Х.Оюунбат

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Д.Цэрэнбадам нар

Эрдэнэт үйлдвэр

 

16:00

№106

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 25ы өдөр Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Б.Хишигдаваа

Б.Үнэнбат

Голомт банк

 

08:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

М.Мөнх-Отгон

Н.Сайндорж

 

11:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Голомт банк

Б.Бүрэнтогтох

 

15:00

№106

 

5

Б.Хишигдаваа

Хаан банк

 

 

16:00

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Рэнцэнханд

 

Л.Оюунтуяа

14:00

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Хүнс хөдөө аж ахуйн газар

О.Цогтбаатар

 

10:00

№106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банк эрх хүлээн авагч

Д.Баярсайхан

Элбос трейд ХХК

Г.Баярдалай

09:00

№106

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Тэмүүлэн

М.Хулан

Ганзориг

Нямцэрэн

Наранхүү

08:30

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Д.Дэлгэрмаа

Б.Тамир

А.Төмөрчулуун

Д.Энхбаяр

10:00

№103

хаалттай

 

12

Л.Ариунцэцэг

Төрийн банк

Жавхлан

 

09:00

№103

 

13

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Гомдол хэлэлцэх

 

 

09:50

№106

 

                                                                                                                                                                                                              

2019 оны 06 дугаар сарын 26ы өдөр Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Б.Гэрэлмаа

 

 

08:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Д.Оюунбаатар

 

 

08:30

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Л.Жаргал нар

Д.Болор-Эрдэнэ

 

15:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Д.Энхцэцэг

Ц.Ундрах-Эрдэнэ

 

15:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

А.Алтанзаяа

М.Гэрэлмаа

 

09:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Н.Бадам

Ж.Дунгармаа

Д.Оюунчимэг

О.Сарантуул

14:00

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Жи мобайл

Мөнхтүшиг

 

10:00

№106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

Татварын хэлтэс

Эрдэнэт хүнс

Баярсайхан

Мөнх-Эрдэнэ

11:00

№106

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Алимаа

Б.Золжаргал

 

14:30

№103

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 27ий өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Г.Отгонгэрэл

 

 

08:30

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Татварын хэлтэс

 

 

08:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Н.Должинсүрэн

 

 

11:00

№106

 

 

4

Б.Хишигдаваа

Э.Энхтуяа

Ц.Саранцэцэг

 

14:00

№103

 

  5

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Мөнхжаргал

Бат-Эрдэнэ

 

16:00

№106

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Банзрагч

 Б.Цэцэгмаа

 

09:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Даваасүрэн

Б.Батдэлгэр

 

11:00

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Баярцэцэг

В.Жаргалсайхан

 

14:30

№106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Д.Баясгалан

Э.Эрдэнэбат

 

09:00

№106

 

 

 

2019 оны 06 дугаар сарын 28ий өдөр Баасан ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Ч.Ганбат

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

09:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Хосбаяр

Гүндсамбуу, Аюуш

 

16:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Мөнгөнтуяа

ШШГ хорих 437 дугаар анги

О.Сарантуул

14:00

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэбат

Ууганбаяр

Дарьбазар

Д.Оюун-Эрдэнэ

11:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк