Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.09.02-2019.09.06/

2019 оны 09 дугаар сарын 02ы өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Д.Баяраа

О.Зандан

Ж.Шинэжаргал

М.Мэндбаяр

10:30

№107

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Сэнгэрагчаа

 

 

08:30

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Цэдэн-Иш

Б.Одбаясах

 

09:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

А.Лхам

С.Нанжид

О.Сарантуул

10:30

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Төрийн банк

Ж.Чулуунбаатар

Ш.Сэлэнгэ

Б.Батжаргал

Б.Бат-Орших

14:00

№106

 

6

Б:Бямбасүрэн

Нэт капитал финанс ББСБ

 

 

14:30

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Б.Отгонбаяр

 

 

15:00

№106

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 04ы өдөр Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Рэгжий

Оюунчимэг

Батмөнх-Очир

16:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Мөнгөнтуяа

ШШГГ

О.Сарантуул

Ганбат

Ганзаяа

Эрдэнэболд

14:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

С.Сүхбат нар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Э.Жаргал, Тамир, Б.Одгарьд, Ж.Отгонбаяр

14:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Л.Дашдулам

 

 

08:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Эрдэнэт хивс ХХК

НТЖ ХХК

Б.Цэцгээ

Т.Алтанцэцэг

М.Ганзориг, М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

2019 оны 09 дугаар сарын 05ы өдөр Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

 

Ш.Сэрээтэр

 

 

08:20

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

 

Д.Атарсайхан

Д.Батхишиг

М.Мэндбаяр

10:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

 

Хаан банк

Д.Одгэрэл нар

Д.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

 

Т.Баярхүү

 

 

08:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

 

Б.Шагдар

 

Ц.Мөнхтуяа

09:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

 

Д.Одонтуяа

 

 

15:30

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

 

С.Дэлгэрмаа

 

 

16:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Их хаадын цуваа ХХК

ШШГГ

 

10:30

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Ж.Даваасүрэн

 

 

 

15:00

№107

 

10

Б.Хишигдаваа

Ч.Равдан

 

 

16:00

№106

 

11

Р.Үүрийнтуяа

Д.Доржпүрэв

ШШГГ

 

09:00

№103

 

12

Р.Үүрийнтуяа

Хосбаяр

Гүндсамбуу

Аюуш

Ц.Энхтуяа

Даваажав

14:00

№103

 

13

Р.Үүрийнтуяа

Таня

 

 

08:00

№103

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 06ы өдөр Баасан ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Б.Оюунгэрэл

Хөүп таун ХХК

Х.Оюунбат

М.Мэндбаяр

14:00

№103

 

2

Б.Бямбасүрэн

 

ХХАА Газар

Н.Урантуяа

 

14:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

А.Казим

 

Ц.Мөнхтуяа

15:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

А.Баярсүрэн

Б.Адъяасүрэнбаатар

 

16:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Зэс эрдэнийн хувь

ОАИТХ, Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

10:00

№106

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00