Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.09.23-2019.09.27/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дугаар сарын 23ы өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

 Л.Ариунцэцэг

Д.Ургамалсайхан

 

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Л.Даш-Эрдэнэ

Д.Соёл-Эрдэнэ

 

08:30

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Ж.Туул

Ж.Биндэръяа

 

10:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Б.Наранбаатар

Н.Мянганбаяр

 

14:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Г.Баттулга

Б.Аззаяа

 

15:30

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

Н.Үүрийнтуяа

Н.Төрмөнх

М.Мэндбаяр

А.Төмөрчулуун

14:00

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Л.Цэрэнбаяр

С.Мөнхбат

Ц.Энхтуяа

Т.Эрдэнэзаяа

10:00

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Ч.Долгормаа

 

 

08:00

№103

 

9

Р.Үүрийнтуяа

А.Нямсүрэн

 

 

08:30

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Золжаргал

Б.Хаш-Эрдэнэ

 

14:30

№103

 

 

2019 оны 09 дугаар сарын 24ы өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Д.Мэндбаяр

 

 

08:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Д.Дордэрэм

 

 

08:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Ж.Оюунцэцэг

 

 

09:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

М.Мөнхотгон

Н.Сайндорж

 

10:00

№106

Хаалттай

5

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Эрдэнэ

Д.Дашдондов

Д.Оюунчимэг

 

14:00

№103

 

6

Б.Бямбасүрэн

Х.Дэлгэрмөрөн

Ц.Ширэндэв

 

08:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Жижиг дунд үйлдвэрлэл

 

 

10:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Мэндбаяр

ШШГГ

 

09:00

№103

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Чулуунцэцэг

 

 

15:30

№103

 

10

Л.Ариунцэцэг

Г.Тэгшжаргал

П.Нэргүй

П.Баяржавхлан

 

14:00

№106

 

11

Л.Ариунцэцэг

А.Уранбат

Хялганат нуга ХХК-н захирал Г.Бат-Амгалан

 

16:00

№106

 

12

Л.Ариунцэцэг

Глобал бридж ХХК

Б.Алтангэрэл

Н.Должинсүрэн

15:00

№106

 

2019 оны 09 дугаар сарын 25ы өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

 

Цэндмаа

 

 

09:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

 

Номиндарь

Оюунбат

М.Мэндбаяр

14:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Р.Болортуяа

РСЦ ХХК

Түмэнбаяр

 

09:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Х.Чулуун-Эрдэнэ

ШШГГ

Х.Оюунчимэг

 

10:30

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Алтанцэцэг

Ганхуяг

Эрдэнэзаяа

14:00

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Даваасүрэн

 

 

08:30

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

П.Цэвэлмаа

 

 

08:30

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Д.Өлзийсайхан

 

 

09:30

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Б.Бямбасүрэн

 

 

09:40

№106

 

 2019 оны 09 дүгээр сарын 26ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Ц.Батхуяг

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Мэндбаяр

10:00

№106

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Энхжин

Д.Чинбат

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Мөнгөнтуяа

Норжмаа

ШШГГ

Сарантуул

Ганбат

09:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Д.Отгонцагаан

С.Анхзул

 

14:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Г.Мөрөн

Б.Бат-Эрдэнэ

 

15:00

№103

 

6

 

Б.Бямбасүрэн

 

Ё.Ургамал

Б.Оюун-Эрдэнэ

 

08:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Кинканг-Уул

О.Цэрэнтогтох

Долгорсүрэн

09:00

№106

 

 

2019 оны 09 дүгээр сарын 27ы өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Г.Соёл-Эрдэнэ

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Б.Солонго

А.Баторших

Д.Энхбаяр

10:30

№106

Хаалттай

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк