Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2019.09.30-2019.10.04/

Батлав: Орхон аймаг дахь Сум дундын Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн шүүгч .....................  .........    Д.Ариунцэцэг

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

2019 оны 09 дүгээр сарын 30-ны өдөр                                                                                                                       Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бат-Ивээл

Т.Далай-Эрдэнэ

ЭХТА 20.7-1, 27.10-2.2, 27.11-1, 17.3-1

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

 

2

Ө.Орхонсайхан

ЭХТА-н 27.10-4

Ц.Алтангадас

Х.Оюунбат

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

Нээлттэй

3

Г.Ариунтуяа

ЭХТА-н 17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

11:00

№104

 

 

2019 оны 10 дугаар сарын 02-ний өдөр                                                                                                                     Лхагва  ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

О.Мөнх-Амьдрал

Ц.Отгонжаргал

17.12-1

17.12-3

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Д.Сүрэнхор

09:00

№104

Нээлттэй

2

Ё.Мөнхжаргал

ЭХТА-н 11.1-2.4

Ж.Байгалмаа

Д.Ариунцэцэг

Ш.Эрдэнэцэцэг

С.Төмөрчулуун

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

Нээлттэй

 

2019 оны 10 дугаар сарын 03-ний өдөр                                                                                                                     Пүрэв  ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Төгөлдөр

ЭХТА 17.1-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

09:00

№104

 

2

Атарсайхан

Батдагва

Эрдэнэсайхан

ЭХТА 17.2-2

Ц.Алтангадас

Р.Бямбажав

Ж.Шинэжаргал

А.Төмөрчулуун

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

 

П.Балжинням

ЭХТА 17.1-2.1

Д.Ариунцэцэг

Д.Оюун-Эрдэнэ

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

 

О.Хатанбаатар

ЭХТА-н 17.1-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

 

2019 оны 10 дугаар сарын 04-ны өдөр                                                                                                                       Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Х.Баянмөнх

ЭХТА-н 27.10-4.1

Ж.Байгалмаа

О.Сарантуул

С.Батмөнх-Очир

Д.Оюунчимэг

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

2

Ц.Сайнзаяа

ЭХТА-н 17.12.1

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

Л.Оюунтуяа

08:30

№104

Нээлттэй

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

 

Хэрэгцээт веб линк