Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2019.11.25-2019.11.29/

2019 оны 11 дүгээр сарын 25-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Ц.Энхжаргал

Ц.Даланбаатар

 

09:00

№106

хаалттай

2

Л.Ариунцэцэг

С.Жаргалсайхан

Х.Төрхүү

 

10:30

№106

хаалттай

3

Л.Ариунцэцэг

Б.Түмэнжаргал

Х.Батбаяр

 

14:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Ч.Дашболд

М.Халиун

Ж.Нямаа

15:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Баян-Өндөр сумын ЗДТГ

Н.Доржсүрэн

М.Ганзориг

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ц:Чимэдбавуу

Эрдэнэт текс ХХК

Даваасүрэн

М.Ганзориг

15:00

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Мобиком ХХК

Чанцалдулам

Энхтуул

08:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Л.Сарангэрэл

Г.Түмэн-Өлзий

Д.Оюунчимэг

14:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Н.Цэцэгдэлгэр

Б.Орсоо

хаалттай

08:00

№106

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Эрдэнэбаяр

Д.Баттулга

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

10:30

№103

 

2019 оны 11 дүгээр сарын 28-ний өдөр Пүрэв гараг

 

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Туул

Эрдэнэт Булганы ЦТС

Оюунбат

Энхбат

09:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Болдбаатар

Д.Батбаяр

Ж.Сангичимаа

10:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

А.Лхам

С.Нанжид

О.Сарантуул

М.Мэндбаяр

14:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

С.Оюун-Эрдэнэ

Эрдэнэт үйлдвэр

Ж.Нямаа

15:00

№103

 

6

 

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

Р.Үүрийнтуяа

Капитрон банк

Долгорсүрэн

 

14:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Д.Тагарваа

 

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

16:00

№107

 

8

Б.Бямбасүрэн

Баярсүрэн

 

 

 

9

Б.Бямбасүрэн

Худалдаа хөгжлийн банк

 

 

08:30

№107

 

10

Б.Бямбасүрэн

Гантулга

 

 

08:00

№107

 

11

Б.Бямбасүрэн

Мөнхбат

 

 

15:00

№107

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Э.Золзаяа

И.Бат-Эрдэнэ

 

08:30

№106

 

13

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Сэцэн ХХК

Ж.Самбадагва

Т.Алтанхүү

О.Сарантуул

Д.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№106

 

14

Б.Хишигдаваа

Голомт банк

Х.Отгонзул

 

08:00

№103

 

15

Б.Хишигдаваа

О.Нямдаваа

Б.Мишээл

М.Ганзориг

15:30

№106

 

2019 оны 11 дүгээр сарын 29-ны өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Х.Эрдэнэбилэг

Ж.Сайнжаргал

Х.Оюунбат

09:00

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Ганчимэг

Б.Ариунтунгалаг

Х.Батмагнай

 

10:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Эрдэнэт фүүдс

 

14:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Баатарсүрэн

О.Мөнхбат

 

15:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Болд

Т.Даваасүрэн

 

08:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Балжинням

 

 

08:00

№106

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Мөнхбат

 

 

08:30

№106

 

8

Р.Үүрийнтуяа

А.Мөнхбаяр

 

 

15:00

№106

 

9

Р.Үүрийнтуяа

Ганзориг

ШШГГ

 

Энхцэцэг

Эрдэнэболд

17:00

№106

 

10

Р.Үүрийнтуяа

Ганбат

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

О.Сарантуул

10:00

№107

 

11

Б.Бямбасүрэн

Лхагва

 

 

14:00

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Батсайхан

Жаргалсайхан

 

15:00

№107

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00