Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.01.06-2020.01.10/

2020 оны 01 дүгээр сарын 06ы өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Авто хөргөлт ХХК

Жаргалант мах импекс ХХК

С.Батмөнх-Очир

09:00

№103, 107

онлайн

2

Л.Ариунцэцэг

Г.Цолмон

Р.Буян

Ж.Шинэжаргал

Д.Оюунчимэг

Ө.Энхтүвшин

14:00

№106

хаалттай

3

Л.Ариунцэцэг

Хас банк

Т.Дарханбаяр

Ц.Энхмэнд

Б.Загдсүрэн

10:30

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Г.Мөнхзаяа

И.Ган-Эрдэнэ

хаалттай

15:30

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Ч.Энхжаргал

 

 

08:30

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

 

Л.Бат-Очир

 

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

09:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

 

Хаан банк

Б.Мөнхбаяр нар

 

10:30

№107

 

9

Б.Бямбасүрэн

Юра

Эрдэнэт үүр цайх ХХК

Д.Энхбаяр

10:30

№106

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Наран од ХХК

Орхон аймгийн ЗДТГ

Х.Одхүү

08:00

№106

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Хөүп таун ХХК

Д.Ган-Эрдэнэ

Б.Цэрэнжаргал

М.Мэндбаяр

Т.Эрдэнэзаяа

14:00

№103

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 07ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Д.Байгаль

 

 

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

Ц.Одгэрэл

 

 

08:30

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хүдэрчулуун

хаалттай

09:00

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Жи мобайл ХХК

Орхон аймгийн 1 сургууль

Э.Ганзориг

Б.Өлзийжаргал

10:00

№106

 

5

Л.Ариунцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

О.Биндэръяа

О.Мөнхбат

М.Ганзориг

Р.Цэрэнханд

14:00

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Орхон хүнс

ШШГА

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

09:30

103,107

онлайн

7

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун

Гэрэлт-Од

М.Мэндбаяр

15:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Б.Цэцэгмаа

 

 

08:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Д.Түвшинтөр

 

 

08:30

№103

 

10

Б.Хишигдаваа

Д.Батсайхан

П.Уранчимэг нар

 

14:00

№107

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Гансүх

Д.Энхтөр

О.Сарантуул

14:00

№103

 

12

Б.Дэлгэрцэцэг

Орхон аймгийн НД хэлтэс

Монгема ХХК

 

10:00

№103

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 08ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Ё.Амармөрөн

Н.Заяатөгс

 

09:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

С.Гиймаа

Н.Болдсайхан

 

10:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Хаус хэнтинг ХХК

Ц.Дамбаравжаа

 

15:00

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болортуяа нар

С.Үржинжав нар

М.Мэндбаяр

Д.Оюун-Эрдэнэ

08:00

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Татварын хэлтэс

Монгема ХХК

Д.Баярсайхан

Н.Ганхуяг

10:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Тамир

Алимаа

Ц.Энхтуяа

Р.Цэрэнханд

14:00

№106

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 09ий өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Эрдэнэт хивс ХХК нар

Натурал текстайл групп ХХК

Р.Нямцэрэн

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

А.Лхам

Т.Ариунжаргал

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Ж.Шинэжаргал

15:30

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

А.Даваадорж

 

 

08:00

№106

 

4

Б.Хишигдаваа

Ж.Дашсүрэн

 

 

08:30

№106

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банкны Орхон салбар ХХК

Г.Энх-Амгалан

 

09:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

ОА Татварын хэлтэс

Эрдэнэт хүнс ХК

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

10:00

№103

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 10ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Мөнхийн эрхи

Хоёр мөнхзул

М.Ганзориг

10:00

№106

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00