2020 оны 01 дүгээр сарын 06-ны өдөр Даваа ГАРАГ
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Л.Ариунцэцэг |
Авто хөргөлт ХХК |
Жаргалант мах импекс ХХК |
С.Батмөнх-Очир |
09:00 №103, 107 |
онлайн |
2 |
Л.Ариунцэцэг |
Г.Цолмон |
Р.Буян |
Ж.Шинэжаргал Д.Оюунчимэг Ө.Энхтүвшин |
14:00 №106 |
хаалттай |
3 |
Л.Ариунцэцэг |
Хас банк |
Т.Дарханбаяр Ц.Энхмэнд |
Б.Загдсүрэн |
10:30 №103 |
|
4 |
Л.Ариунцэцэг |
Г.Мөнхзаяа |
И.Ган-Эрдэнэ |
хаалттай |
15:30 №106 |
|
5 |
Л.Ариунцэцэг |
Ч.Энхжаргал |
|
|
08:30 №103 |
|
7 |
Б.Хишигдаваа
|
Л.Бат-Очир |
|
Прокурор Ц.Мөнхтуяа |
09:00 №106 |
|
8 |
Б.Хишигдаваа
|
Хаан банк |
Б.Мөнхбаяр нар |
|
10:30 №107 |
|
9 |
Б.Бямбасүрэн |
Юра |
Эрдэнэт үүр цайх ХХК |
Д.Энхбаяр |
10:30 №106 |
|
10 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Наран од ХХК |
Орхон аймгийн ЗДТГ |
Х.Одхүү |
08:00 №106 |
|
11 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Хөүп таун ХХК |
Д.Ган-Эрдэнэ Б.Цэрэнжаргал |
М.Мэндбаяр Т.Эрдэнэзаяа |
14:00 №103 |
|
2020 оны 01 дүгээр сарын 07-ний өдөр Мягмар гараг
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Л.Ариунцэцэг |
Д.Байгаль |
|
|
08:00 №106 |
|
2 |
Л.Ариунцэцэг |
Ц.Одгэрэл |
|
|
08:30 №106 |
|
3 |
Л.Ариунцэцэг |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Б.Хүдэрчулуун |
хаалттай |
09:00 №106 |
|
4 |
Л.Ариунцэцэг |
Жи мобайл ХХК |
Орхон аймгийн 1 сургууль |
Э.Ганзориг Б.Өлзийжаргал |
10:00 №106 |
|
5 |
Л.Ариунцэцэг Б.Бямбасүрэн Р.Үүрийнтуяа |
О.Биндэръяа |
О.Мөнхбат |
М.Ганзориг Р.Цэрэнханд |
14:00 №106 |
|
6 |
Б.Бямбасүрэн |
Орхон хүнс |
ШШГА |
М.Мэндбаяр Э.Түмэнбаяр |
09:30 103,107 |
онлайн |
7 |
Б.Бямбасүрэн |
Хөүп таун |
Гэрэлт-Од |
М.Мэндбаяр |
15:00 №103 |
|
8 |
Б.Хишигдаваа |
Б.Цэцэгмаа |
|
|
08:00 №103 |
|
9 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Түвшинтөр |
|
|
08:30 №103 |
|
10 |
Б.Хишигдаваа |
Д.Батсайхан |
П.Уранчимэг нар |
|
14:00 №107 |
|
11 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Б.Гансүх |
Д.Энхтөр |
О.Сарантуул |
14:00 №103 |
|
12 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Орхон аймгийн НД хэлтэс |
Монгема ХХК |
|
10:00 №103 |
|
2020 оны 01 дүгээр сарын 08-ний өдөр Лхагва гараг
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Р.Үүрийнтуяа |
Ё.Амармөрөн |
Н.Заяатөгс |
|
09:00 №103 |
|
2 |
Р.Үүрийнтуяа |
С.Гиймаа |
Н.Болдсайхан |
|
10:00 №103 |
|
3 |
Р.Үүрийнтуяа |
Хаус хэнтинг ХХК |
Ц.Дамбаравжаа |
|
15:00 №103 |
|
4 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Д.Болортуяа нар |
С.Үржинжав нар |
М.Мэндбаяр Д.Оюун-Эрдэнэ |
08:00 №106 |
|
5 |
Б.Дэлгэрцэцэг |
Татварын хэлтэс |
Монгема ХХК |
Д.Баярсайхан Н.Ганхуяг |
10:30 №106 |
|
6 |
Б.Бямбасүрэн |
Тамир |
Алимаа |
Ц.Энхтуяа Р.Цэрэнханд |
14:00 №106 |
|
2020 оны 01 дүгээр сарын 09-ний өдөр Пүрэв гараг
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Хишигдаваа |
Эрдэнэт хивс ХХК нар |
Натурал текстайл групп ХХК |
Р.Нямцэрэн М.Ганзориг М.Мэндбаяр |
14:00 №106 |
|
2 |
Б.Хишигдаваа |
А.Лхам |
Т.Ариунжаргал |
М.Ганзориг М.Мэндбаяр Э.Түмэнбаяр Ж.Шинэжаргал |
15:30 №106 |
|
3 |
Б.Хишигдаваа |
А.Даваадорж |
|
|
08:00 №106 |
|
4 |
Б.Хишигдаваа |
Ж.Дашсүрэн |
|
|
08:30 №106 |
|
5 |
Р.Үүрийнтуяа |
Голомт банкны Орхон салбар ХХК |
Г.Энх-Амгалан |
|
09:00 №103 |
|
6 |
Р.Үүрийнтуяа |
ОА Татварын хэлтэс |
Эрдэнэт хүнс ХК |
М.Ганзориг М.Мэндбаяр |
10:00 №103 |
|
2020 оны 01 дүгээр сарын 10-ний өдөр Баасан гараг
№ |
Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн |
Нэхэмжлэгч |
Хариуцагч |
Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч |
Шүүх хуралдааны цаг, танхим |
Бусад |
1 |
Б.Бямбасүрэн |
Мөнхийн эрхи |
Хоёр мөнхзул |
М.Ганзориг |
10:00 №106 |
|
Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА
Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn
Хайлт
Мэдээ, мэдээлэл
Фэйсбүүк
Цаг агаар
Статистик
2020-03-16-ний өдрөөс хойш.
- 2 Онлайн
- 10 Өнөөдөр
- 159 Өчигдөр
- 726 Долоо хоногт
- 2632 Сүүлийн сард
- 82821 Нийт хандалт