Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.01.20-2020.01.24/

  2020 оны 01 дүгээр сарын 20 ны өдөр                                                                                                               Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Г.Энхбаяр

Ц.Дайчинбаатар

ЭХТА

17.4-2.1

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Соронзонболд

Бат-Отгон

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

 

2

Т.Даваа

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

нээлттэй

3

Г.Ариунтуяа

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

Я.Эрдэнэчимэг

Г.Түвшинбаяр

16:00

№104

Э/хар

4

Б.Оргилмаа

ЭХТА

17.1-1

Д.Ариунцэцэг

Бумаа

Л.Оюунтуяа

15:30

№104

Урь/хэл

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 21-ны өдөр                                                                                                                      Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

П.Лхагва-Очир

ЭХТА

12.1-4

Ж.Байгалмаа

Ц.Алтангадас

С.Цэрэнханд

М.Ганзориг

Д.Ганбат

Ж.Баасанжав

Л.Оюунутуяа

09:00

№104

 

хаалттай

2

С.Энхбаатар

ЭХТА

17.1-2.1

Ц.Алтангадас

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№104

Нээлттэй

3

Н.Алтайсайхан

ЭХТА

11.6-2

11.7-1

Ц.Алтангадас

Т.Эрдэнэзаяа

Б.Оюун-Эрдэнэ

16:00

№104

 

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 22-ны өдөр                                                                                                                      Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Лхагвадорж

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

 

2

Л.Тайвандорж

Э.Энхчимэг

ЭХТА

11.6-2

Ц.Алтангадас

Ц.Энхтуяа

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

Урь/хэл

3

Т.Батбилэг

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

15:00

№104

 

4

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

ЭХТА

20.7-1

Ж.Байгалмаа

Р.Цэрэнханд

Л.Оюунтуяа

10:30

№104

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 23-ны өдөр                                                                                                                      Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ж.Хонгор

ЭХТА

17.3-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Р.Бямбажав

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

 

2

М.Мөнхдэлгэр

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

10:30

№104

 

3

Б.Батбаяр

ЭХТА

17.4-1

Ж.Байгалмаа

Р.Нямцэрэн

Л.Энхтайван

14:00

№104

нээлттэй

4

А.Амарсанаа

ЭХТА

17.1-2.1

Ж.Байгалмаа

Э.Түмэнбаяр

Н.Дүүрэнжаргал

08:30

№104

Урь/хэл

5

Ж.Бат-Эрдэнэ

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

15:30

№104

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 24-ны өдөр                                                                                                                      Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

О.Тэмүүжин

ЭХТА

17.3-1, 20.7-1

Ж.Байгалмаа

С.Батмөнх-очир

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

хаалттай

2

Б.Баяржаргал

ЭХТА

11.6-1

Ж.Байгалмаа

 

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

 

3

П.Багабаатар

ЭХТА

11.1-1

Ц.Алтангадас

Я.Эрдэнэчимэг

Д.Оюунчимэг

Т.Эрдэнэзаяа

Л.Энхтайван

15:00

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00