Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.01.27-2020.01.31/

2020 оны 01 дүгээр сарын 27 ны өдөр                                                                                                                 Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Алтанцэцэг

ЭХТА

17.3-3

Ц.Алтангадас

Өлзийхишиг

Батнасан

09:00

№104

 

106 хохирогч

2

Б.Буянжаргал

ЭХТА

17.1-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№107

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 28-ны өдөр                                                                                                              Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ж.Алтаншагай

Ж.Пагмадулам

ЭХТА

11.6-2

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ю.Ганбат

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

2

Л.Чулуунцэцэг нар

ЭХТА

24.8-1

24.5-1

Ж.Байгалмаа

Х.Оюунбат

П.Ган-Очир

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

3

П.Эрдэнэцэцэг

ЭХТА

17.3-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Ганзориг

Цэрэнпунцаг

Б.Жавхлантуяа

10:00

№104

 

4

Л.Мэндсайхан

ЭХТА

10.1-2.1, 2.7

Ж.Байгалмаа

Х.Оюунбат

Н.Дүүрэнжаргал

08:00

№104

Урь/хэл

2020 оны 01 дүгээр сарын 29-ны өдөр                                                                                                               Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Лхагвадаваа

ЭХТА

17.1-1, 17.3-1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

 

2

Мөнх-Амьдрал

Ц.Отгонжаргал

ЭХТА

17.1-1, 17.12-1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

Д.Сүрэнхор

14:00

№104

нээлттэй

2020 оны 01 дүгээр сарын 30-ны өдөр                                                                                                               Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ё.Баярмаа

Ц.Үржинбаатар

ЭХТА

17.3-1, 17.3-2.2

Ж.Байгалмаа

Ж.Шинэжаргал

С.Батмөнх-Очир

Чингис

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

2

Ч.Шүрэнцэцэг

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Г.Түвшинбаяр

14:30

№107

Урь/хэл

3

Ж.Баттогтох

ЭХТА

11.4-1

Д.Ариунцэцэг

 

Н.Дүүрэнжаргал

15:30

№107

Урь/хэл

2020 оны 01 дүгээр сарын 31-ны өдөр                                                                                                             Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Энхжаргал

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

А.Төмөрчулуун

Г.Түвшинбаяр

14:00

№104

 

2

Н.Орхонтуул

ЭХТА

17.3-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Л.Оюунтуяа

15:00

№104

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00