Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.01.27-2020.01.31/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 01 дүгээр сарын 27ы өдөр                                                                                                      Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Уранчимэг

ОА ШШГА

Х.Оюунбат

14:30

№103

 

2

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

Сууц трейд ХХК

 

09:00

№107

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Д.Түмэнбуян

О.Алтанхуяг

Ж.Шинэжаргал

09:00

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Л.Халтар

Ц.Моломжамц

ШШГА

Б.Эрдэнэболд

Э.Нармандах

Б.Уранчимэг

14:00

№106

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Р.Үүрийнтуяа

Т.Аманжул

Т.Ариунжаргал

Ж.Нямаа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

15:30

№106

 

6

Б.Хишигдаваа

О.Нямдаваа

Б.Мишээл

М.Ганзориг

09:00

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Б.Дэлгэрцэцэг

Т.Соёл-Эрдэнэ

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

10:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Б.Мөнгөнсар

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

 

14:00

№107

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 28ий өдөр                                                                                                      Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Капитрон банк ХХК

 

 

08:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Ш.Гэрэлмаа

 

 

08:30

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

П.Оюунчимэг

Д.Эрдэнэчимэг

 

14:00

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Голомт банк

Б.Гонгор

Д.Цэрэндэжид

 

16:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

О.Байгаль

 

Прокурор

Н.Дүүрэнжаргал

09:30

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

О.Болормаа

С.Гантөмөр

хаалттай

14:00

№107

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хадбаатар

Г.Ган-Эрдэнэ

Д.Галхүү

П.Мөнх-Очир

Энхтуяа

08:30

№106

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Болормаа

Ё.Отгонбаяр

 

10:00

№106

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 29ий өдөр                                                                                                          Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Батчулуун

 

 

08:30

№103

 

2

Б.Бямбасүрэн

Энхтуяа

 

 

09:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Нарантуяа

 

 

09:30

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун ХХК

Баясгалан

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

14:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Удам түмт ХХК

 

10:30

№103

 

6

Л.Ариунцэцэг

Ц.Минжмаа

Л.Цогтбаатар

 

14:00

№103

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

П.Энхбат

Д.Баярчимэг

О.Цэрэнпунцаг

Г.Халиунаа

Б.Баясгалан

Г.Урангэрэл

О.Сарантуул

09:00

№106

 

8

Б.Хишигдаваа

Д.Төмөрбаатар

Очир төв зам ХХК

Р.Нямцэрэн

08:00

№106

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 30ий өдөр                                                                                                           Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Н.Хосбаяр

С.Гүндсамбуу

Д.Аюуш

Даваажав

09:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Эрдэнэбаяр

 

 

08:30

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Т.Содмоо

 

 

10:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

ОА Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Л.Түвшинжаргал

 

14:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Д.Энхчимэг

С.Золзаяа нар

 

15:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

ОА Цагдаагийн газар

 

Е.Наталья

08:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Гэрэлмаа

 

 

14:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Ичинхорлоо

 

 

14:30

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Д.Мягмарсүрэн

Б.Баяр

хаалттай

15:00

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Уртнасан

Сувд-Эрдэнэ

 

09:00

№106

И/Т

11

Б.Хишигдаваа

Нийгмийн даатгалын хэлтэс

Металл индустралл ХХК

 

10:30

№106

 

12

Б.Хишигдаваа

Г.Ганбаяр

В.Гантулга нар

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

09:00

№106

 

13

Б.Дэлгэрцэцэг

ОА Татварын хэлтэс

Монгема ХХК

Прокурор Ц.Мөнхтуяа

09:00

№103

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 31ий өдөр                                                                                                        Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Х.Жанцансамбуу

Даниста Од ХХК

 

14:00

№103

 

2

Б.Бямбасүрэн

Энхтуяа

Их тавт ХХК

О.Сарантуул

Д.Оюунчимэг

14:00

№106

 

3

Б.Хишигдаваа

Б.Бямбасүрэн

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Эрдэнэбаяр

Д.Уламдэлгэр

 

10:00

№106

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00