Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД / 2020.01.13-2020.01.17/

  2020 оны 01 дүгээр сарын 13 ны өдөр                                                                                                               Даваа ГАРАГ

 

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Гэрэлмаа

Х.Чулуунбаатар

ЭХТА

148.2, 150.2, 22.12-1

Д.Ариунцэцэг

Х.Баасанжаргал

С.Батмөнх-Очир

Б.Чимэд

Ч.Отгонбаатар

Ц.Мөнгөнцацрал

Б.Цолмон-эрдэнэ

Г.Урантогос

Ц.Идэрмөнх

09:00

№104

 

нээлттэй

2

Г.Ариунтуяа

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

Я.Эрдэнэчимэг

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

нээлттэй

3

Б.Нямжаргал

ЭХТА

17.3-1

Ц.Алтангадас

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

11:00

№104

Э/хар

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 14-ны өдөр                                                                                                                      Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Буянжаргал

ЭХТА

17.1-1

Д.Ариунцэцэг

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

 

 

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 15-ны өдөр                                                                                                                      Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

О.Мөнх-Амьдрал

Ц.Отгонжаргал

ЭХТА

17.12-1, 17.1-1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

П.Ган-Очир

Д.Сүрэнхор

14:00

№104

 

нээлттэй

2

Х.Бямба-Эрдэнэ

ЭХТА

12.1-4

Д.Ариунцэцэг

Ж.Байгалмаа

Ш.Эрдэнэцэцэг

З.Баттулга

Р.Цэрэнханд

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

хаалттай

2020 оны 01 дүгээр сарын 16-ны өдөр                                                                                                                      Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Баттогтох

Л.Чулуунцэцэг

Д.Энхтуяа

ЭХТА

24.5-1, 24.8-1

Ж.Байгалмаа

Х.Оюунбат

П.Ган-очир

Г.Түвшинбаяр

09:00

№104

 

Урь/хэл

2

А.Наранцацрал

ЭХТА

17.3-1

Ж.Байгалмаа

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

10:00

№104

 

3

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

ЭХТА

20.7-1

Ж.Байгалмаа

 

Л.Оюунтуяа

14:00

№104

нээлттэй

4

Г.Баттулга

ЭХТА

11.6-2

Д.Ариунцэцэг

Р.Бямбажав

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№107

 

5

Б.Сүхбаатар

ЭХТА

11.6-2, 11.7-2.1

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

15:30

№107

 

2020 оны 01 дүгээр сарын 17-ны өдөр                                                                                                                      Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

С.Чулуунбат

ЭХТА

17.3-1, 17.3-2.2

Д.Ариунцэцэг

 

Л.Оюунтуяа

14:30

№104

 

нээлттэй

 

Б.Баяржаргал

ЭХТА

11.6-1

Ж.Байгалмаа

 

Л.Оюунтуяа

10:00

№104

 

 

Э.Пүрэвбаатар

ЭХТА

11.4-1

Ж.Байгалмаа

 

Б.Оюун-Эрдэнэ

16:00

№104

нээлттэй

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Байршил

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00