Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.03.09-2020.03.13/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД

  2020 оны 03 дугаар сарын 09- ны өдөр                                                                                                              Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Жаргалсайхан

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Н.Дүүрэнжаргал

14:00

№104

нээлттэй

2

У.Оюунтөгс

ЭХТА

11.1-2.4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ж.Байгалмаа

С.Батмөнх-Очир

Р.Цэрэнханд

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

3

Б.Бат-Эрдэнэ

Х.Бат-Эрдэнэ

зөрчил

Ж.Байгалмаа

 

Ч.Сэлэнгэ

14:00

№107

нээлттэй

4

К.Баярсайхан

ЭХТА

12.1-

Ц.Алтангадас

Д.Оюунчимэг

Д.Сүрэнхор

15:00

№104

Урь/хэл

5

Г.Ган-Эрдэнэ

ЭХТА

27.10-2.1

Ш.Эрдэнэцэцэг

О.Сарантуул

Баттулга

Л.Энхтайван

08:00

№104

 

2020 оны 03 дугаар сарын 10-ны өдөр                                                                                                               Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Т.Оюунбат

ЭХТА

17.3-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Энхбаатар

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№104

 

2

Д.Батсугар

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

08:30

№104

 

3

Э.Эрдэнэбулган

ЭХТА

11.6-1

Ц.Алтангадас

 

Л.Оюунтуяа

10:30

№104

 

4

Э.Баярхүү

ЭХТА

11.1-2.4

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Оюун-Эрдэнэ

Т.Багахүү

Г.Мөнхбат

А.Ууганбаяр

Л.Оюунтуяа

15:00

№104

Урь/хэл

2020 оны 03 дугаар сарын 11-ний өдөр                                                                                                              Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Анужин

ЭХТА

20.7-1

Д.Ариунцэцэг

С.Батмөнх-Очир

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

2

Ц.Хүсэл

ЭХТА

11.6-1

Д.Ариунцэцэг

 

Н.Дүүрэнжаргал

14:30

№104

 

2020 оны 03 дугаар сарын 12-ны өдөр                                                                                                                Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бат-Эрдэнэ

ЭХТА

11.1-2.4

Д.Ариунцэцэг

Ц.Алтангадас

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Энхтуяа

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

И/т

2

О.Мөнх-Амьдрал

Ц.Отгонжаргал

ЭХТА

17.1-1, 17.12-1

Ж.Байгалмаа

Р.Бямбажав

П.Ган-Очир

П.Шижиртуяа

14:00

№104

 

3

Б.Очгэрэл

Тэнссэн шийдвэр хүчингүй болгуулах

Д.Ариунцэцэг

Н.Энхтуяа

Д.Золзаяа

Б.Жавхлантуяа

14:30

№107

 

 

2020 оны 03 дугаар сарын 13-ны өдөр                                                                                                              Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Д.Батсайхан

ЭХТА

17.3-2.2

Ц.Алтангадас

О.Сарантуул

Л.Энхтайван

14:00

№104

нээлттэй

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00